آپارتمان های منطقه ۵ تهران چند؟

آپارتمان های منطقه ۵ تهران چند؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های منطقه ۵ تهران خواهیم‌ پرداخت.

اقتصاد آنلاین - نادیا سیه‌کار؛ منطقه ۵ در شمال غربی تهران قرار دارد و از سمت شمال به دامنه‌ کوه‌های البرز، از سمت شرق به بزرگراه محمد علی جناح و از سمت جنوب به جاده مخصوص کرج منتهی می ‌شود. بیشترین ساخت و ساز در این منطقه از حدود ۴۰ سال پیش شروع شد و به بیشترین رشد خود رسید. این منطقه افراد بسیار زیادی را برای سکونت و سرمایه‌گذاری، جذب کرده است.

واحد آپارتمانی ۹۴ متری در المهدی که ۱۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، ارزشی معادل ۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان دارد.

آپارتمانی ۱۳ ساله در شهرک‌ آپادانا با متراژ ۱۲۷ متر و ۳ اتاق خواب، معادل ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

اگر قصد خرید آپارتمان در جنت‌آباد جنوبی را دارید، می‌توانید با سرمایه‌ای معادل ۵ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان واحدی ۱۰۲ متری که ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد را خریداری‌ کنید.

در روز های اخیر واحدی ۱۴۵ متری در باغ‌فیض که ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، با مبلغی معادل ۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به فروش رسیده است.

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۰ ساله در اکباتان با متراژ ۱۸۷ متر و ۳ اتاق خواب، به بودجه‌ای معادل ۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی نوساز در جنت‌آباد مرکزی با متراژ ۱۱۶ متر و ۲ اتاق خواب، قیمتی بالغ‌بر ۷ میلیارد و ۴۷۱ میلیون تومان دارد.

برای خرید واحدی ۱۲۰ متری در پونک درصورتی که این واحد نوساز باشد و ۳ خواب داشته باشد، به سرمایه‌ای معادل ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید. همچنین واحدی نوساز در همین منطقه با متراژ ۸۰ متر و ۲ اتاق خواب، قیمتی معادل ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

آپارتمان‌های منطقه ۵ تهران چند؟

منبع:
جمعه 3 تیر 1401 ساعت 10:10
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین