تقویت همکاری‌ها با فعالان صنعت نفت در دستور کار ملی حفاری ایران

تقویت همکاری‌ها با فعالان صنعت نفت در دستور کار ملی حفاری ایران

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با مدیران ارشد صنعت نفت و شرکت‌های بزرگ حاضر در نمایشگاه دیدار کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، هم‌زمان با برگزاری و بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، مدیرعامل و رئیس‌ هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران با تعدادی از مدیران شرکت‌های زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران و مجموعه‌های بزرگ صنعتی حاضر در نمایشگاه دیدار کرد.

حمید رضا گلپایگانی پس از  حضور در  آیین  افتتاح نمایشگاه، در بازدید از شماری از غرفه‌ها با مدیران و  نمایندگان شرکت‌های سازنده و دانش‌بنیان فعال در عرصه ساخت قطعات و تجهیزات به گفت‌وگو نشست.

وی با اشاره به فرصت پیش‌آمده برای رایزنی و هم‌افزایی و گفت‌وگوی چهره‌به‌چهره با دست‌اندرکاران ساخت و تولید تجهیزات و قطعات کاربردی در صنعت نفت و حفاری گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام‌شده در مدت برپایی نمایشگاه خود و مدیران شرکت از غرفه‌های شرکت‌ها و مجموعه‌های صنعتی، دانش‌بنیان و مراکز علمی و پژوهشی بازدید و درباره تأمین نیازهای شرکت و زمینه‌های همکاری و همیاری مشترک و استفاده از ظرفیت‌های داخلی بحث و بررسی و تبادل‌نظر خواهند داشت.

مدیرعامل شرک ملی حفاری ایران همچنین با تعدادی از مدیران عامل شرکت‌های بخش‌خصوصی فعال در صنعت حفاری، پروژه‌های نفت و گاز و نمایندگان و کارشناسان  شرکت‌های خارجی حاضر در نمایشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

بیست‌وششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «نفت دانش‌بنیان، تولید ایرانی و صادرات جهانی» از روز جمعه (۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد.

در این نمایشگاه که به‌مدت چهار روز دایر است یک‌هزار و  ۲۰۰  شرکت داخلی و  ۴۴  شرکت خارجی  از  ۱۱ کشور حضور دارند.

منبع:
شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 12:31
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین