زمینه‌سازی شرکت مهندسی و توسعه گاز برای حضور در عرصه بین‌المللی

زمینه‌سازی شرکت مهندسی و توسعه گاز برای حضور در عرصه بین‌المللی

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران اعلام کرد که این مجموعه از زمینه‌سازی برای حضور در عرصه بین‌المللی، مذاکره و شناسایی پیمانکاران و سازندگان داخلی و خارجی، مذاکره با سرمایه‌گذاران، بانک‌ها و مؤسسه‌های داخلی و خارجی بهره می‌برد.

رضا نوشادی در حاشیه بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به خبرنگار شانا گفت: ​شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با دارا بودن ۲۱۱ قرارداد فعال با طیف گسترده‌ای از مشاوران، پیمانکاران، تولیدکنندگان و سازندگان داخلی، رویدادهایی مانند این نمایشگاه را فرصتی مغتنم برای توسعه ارتباطات اثربخش می‌داند و مصمم است با بهره‌گیری هوشمندانه از ظرفیت‌های حاضر در این گردهمایی بزرگ، اهداف، تعهدها و پروژه‌های ملی خود را عینیت بخشد.

وی افزود: مدیریت اثربخش ارتباطات با طیف وسیع بازیگران نقش‌آفرین در توسعه صنعت گاز کشور از ابزارهای حیاتی شرکت در مسیر تحقق اهداف است و همسو با آن رویدادهایی مانند نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به‌واسطه حضور کنش‌گران بخش خصوصی و دولتی و شرکت‌های بین‌المللی، بهترین فرصت برای همکاری با ذی‌نفعان پدید می‌آورد؛ از این‌رو شرکت مهندسی و توسعه گاز تلاش می‌کند از این فضا برای تشریح توانمندی‌ها و اقدام‌های انجام‌شده، زمینه‌سازی برای حضور در عرصه بین‌المللی، مذاکره و شناسایی پیمانکاران و سازندگان داخلی و خارجی، مذاکره با سرمایه‌گذاران، بانک‌ها و مؤسسات داخلی و خارجی، مذاکره با شرکت‌های خارجی برای مشارکت در اجرای پروژه‌ها و تبادل اطلاعات و تجربه‌های تخصصی با دیگر مجموعه‌ها، بهره‌برداری حداکثری کند.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران تصریح کرد: همچنین با توجه به رویکرد شرکت برای حضور در عرصه بین‌المللی و صادرات خدمات فنی و مهندسی صنعت گاز، این نمایشگاه فرصتی مغتنم فراهم می‌کند تا ضمن ارائه توانمندی‌ها به شرکت‌های خارجی، الزام‌ها و پیش‌نیازهای حضور شایسته در بیرون مرزها در مذاکرات رودررو به‌طور جدی دنبال و برنامه‌های عملیاتی برای تحقق اهداف ترسیم شود.

به گفته نوشادی، الگوبرداری از شیوه‌های مدرن مدیریت پروژه و بررسی تازه‌ترین سبک‌های مدیریت فرآیندهای مالی، پیمانی و حقوقی با هدف روان‌سازی و بازاندیشی روندهای جاری شرکت در مذاکرات با شرکت‌های صاحب تجربه در این عرصه دیگر هدف بازوی فنی – اجرایی صنعت گاز از حضور در این رویداد است.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با بیان اینکه روند پیشرفت پروژه‌های جاری در نشست‌های مشترک با شرکت‌های طرف قرارداد بررسی خواهد شد، اظهار کرد: از فرصت نمایشگاه بیست‌وششم برای حل‌وفصل مسائل قراردادی، پیمانی، مالی و بررسی مسائل فنی و فناورانه استفاده خواهد شد.

براساس این گزارش، بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روز جمعه (۲۳ اردیبهشت‌ماه) با حضور رئیس مجلس، وزیر نفت و جمعی از مدیران ارشد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت و تا ۲۶ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

 شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران نیز در سالن ۳۸ این نمایشگاه، توانمندی‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده و پذیرای دیگر شرکت‌های تابع وزارت نفت، پیمانکاران، تولیدکنندگان و سازندگان داخلی و شرکت‌های خارجی است.

منبع:
شنبه 24 اردیبهشت 1401 ساعت 12:01
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین