آخرین وضعیت قیمت‌ها در بازارهای جهانی/صعود دوباره بیت کوین

آخرین وضعیت قیمت‌ها در بازارهای جهانی/صعود دوباره بیت کوین

اقتصاد نیوز : در روزهای اخیر دلار به بالاترین حد در ۲۰ سال اخیر صعود کرده است. سرمایه گذاران نگران رکود ناشی از سیاست های سختگیرانه فدرال رزرو هستند، سیاست‌هایی که باعث تقویت ارز می شود.

با تداوم سیاست‌های انقباضی فدرال رزرو آمریکا وافزایش ارزش دلار نسبت به سایر ارزها، قیمت طلا صبح جمعه در آسیا کاهشی شد و نزدیک به پایین‌ترین سطح سه ماهه خود قرار گرفت.

معاملات آتی اونس طلا با ۰.۰۲ درصد کاهش به ۱۸۲۴.۱۷ دلار رسید. طلا برای کاهش ۳.۲ درصدی هفتگی، در آستانه بزرگترین کاهش در دو ماه اخیر است.

در روزهای اخیر دلار به بالاترین حد در ۲۰ سال اخیر صعود کرده است. سرمایه گذاران نگران رکود ناشی از سیاست های سختگیرانه فدرال رزرو هستند، سیاست‌هایی که باعث تقویت ارز می شود. 

 
 

gold

صعود دوباره بیت کوین

بیت کوین پس از رسیدن به ۲۶هزار دلار در روز گذشته، امروز توانست دوباره روند صعودی را پیش بگیرد و وارد کانال ۳۰هزار دلاری شود.

بزرگ ‌ترین بانک دیجیتال در برزیل و آمریکای لاتین یعنی نوبانک (Nubank) اعلام کرد که با پکسوس وارد همکاری شده است تا به مشتریان اجازه دهد مستقیما از طریق این بانک به خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال بپردازند. این بانک علاوه‌بر راه‌اندازی سرویس جدید تراکنش ارزهای دیجیتال، ۱ درصد دارایی خالص خود را به خرید بیت کوین اختصاص می‌دهد.

متن کامل این گزارش را با تیتر «بازگشت بیت کوین به روند صعودی/ روزهای خوب دلار!» در اقتصادنیوز بخوانید.

منبع:
جمعه 23 اردیبهشت 1401 ساعت 17:00
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین