اخبار نفت و انرژی
 • امکانات سری‌های جدید مایکروفر ال جی 2018

  حتماً شما هم متوجه شده اید که وقتی غذایی را در مایکروفر معمولی قرار می دهید، غذا به صورت یکنواخت گرم نمی شود بلکه بعضی نواحی بسیار داغ شده و نواحی دیگر درجه حرارت پایین تری دارند. این مشکل باعث افزایش انرژی مصرفی برای گرم کردن غذاها می شود. اما به لطف فناوری LG NeoChef™، پخش حرارت کاملاً یکنواخت شده و مصرف انرژی نیز کمتر می شود.
  امکانات سری‌های جدید مایکروفر ال جی 2018

  حتماً شما هم متوجه شده اید که وقتی غذایی را در مایکروفر معمولی قرار می دهید، غذا به صورت یکنواخت گرم نمی شود بلکه بعضی نواحی بسیار داغ شده و نواحی دیگر درجه حرارت پایین تری دارند. این مشکل باعث افزایش انرژی مصرفی برای گرم کردن غذاها می شود. اما به لطف فناوری LG NeoChef™، پخش حرارت کاملاً یکنواخت شده و مصرف انرژی نیز کمتر می شود.

  ایلنا؛ مایکروفرها یکی از ضروری ترین لوازم آشپزخانه محسوب می شوند. بالا رفتن قیمت لوازم خانگی، بکارگیری دقت کافی در خرید این وسیله را دو چندان کرده است. توجه به وجود امکانات ضروری و عدم وجود امکانات غیرکاربردی می تواند تأثیر زیادی بر قیمت مایکروفر داشته باشد. با توجه به این موارد، به بررسی کاربردی ترین امکانات سری جدید ماکروفر ال جی خواهیم پرداخت. در انتها نیز فروشگاهی را به شما معرفی می کنیم که می توانید انواع مایکروفر را با ارزان ترین قیمت از آن خریداری کنید.

  در اولین گام لازم است با مهم ترین معیارهای خرید مایکروفر آشنا شوید. اولین معیار تعیین هدف از خرید ماکروفر می باشد، زیرا مایکروفری که برای استفاده محدود در شرکت مناسب است، نمی تواند جوابگوی استفاده طولانی مدت در منزل باشد. معیار دیگر متناسب بودن ابعاد مایکروفر با فضای در دسترس می باشد. بعد از این معیارهاست که باید به ظرفیت دستگاه و امکانات پخت آن توجه نمایید. پس از اطلاع از این نکات کلی، لازم است به موارد جزیی تر نیز دقت کنیم.

  بسیار مشاهده می شود که خریداران با اصطلاحاتی مانند مایکروفر، سولاردام و فر توکار غریبه اند. پس قدم بعدی، آشنایی با مهمترین تفاوت های مایکروفر، سولاردام و فر توکار می باشد. تفاوت این محصولات در سیستم پخت غذا و امکانات آن ها می باشد. به عنوان مثال، فرهای توکار دارای سیستم پخت گازی یا برقی می باشند، در حالی که مایکروفر و سولاردام، برقی هستند و به وسیله امواج نوری یا لامپ هالوژنی عمل طبخ غذا را انجام می دهند. امکاناتی مانند قابلیت یخ زدایی، کانوکشن و گریل مهم ترین عامل ایجاد تفاوت در عملکرد این دستگاه ها می باشد. حال وقت آن است که شما را با جدیدترین امکانات مایکروفرهای ال جی آشنا سازیم.

  قابلیت LG NeoChef

  Untitled-2

  حتماً شما هم متوجه شده اید که وقتی غذایی را در مایکروفر معمولی قرار می دهید، غذا به صورت یکنواخت گرم نمی شود بلکه بعضی نواحی بسیار داغ شده و نواحی دیگر درجه حرارت پایین تری دارند. این مشکل باعث افزایش انرژی مصرفی برای گرم کردن غذاها می شود. اما به لطف فناوری LG NeoChef، پخش حرارت کاملاً یکنواخت شده و مصرف انرژی نیز کمتر می شود.

  یخ زادیی پرقدرت

  از مزایای دیگر فناوری LG NeoChef افزایش بازده یخ زدایی می باشد که توسط شرکت ال جی، یخ زدایی یکنواخت یا Even Defrosting نامیده می شود. این سیستم باعث یخ زدایی مواد غذایی تا 93 درصد می شود، این درحالی است که ماکروفرهای معمولی، نهایتاً تا 76 درصد قادر به یخ زدایی هستند.

  قابلیت Fast Cooking

   

   

  Untitled-3

  به طور کلی اکثر امکاناتی که در مدل های جدید مایکروفرهای ال جی تعبیه شده، نه تنها به تسهیل فرایند پخت و آشپزی کمک می کنند، بلکه مصرف انرژی را هم تا حد چشمگیری کاهش می دهند. به عنوان مثال قابلیت Fast Cooking، به کاهش زمان آشپزی کمک می کند که آن نیز با میزان انرژی مصرف شده رابطه مستقیم دارد. این قابلیت زمان درست کردن پاپ کرن و گرم کردن شیر را به ترتیب 30 و 40 درصد نسبت به ماکروفرهای معمولی کاهش می دهد.

  سولاردام با قابلیت گریل از زیر

  Untitled-4

  مایکروفرهای نسل جدید ال جی به وسیله سولاردام با قابلیت گریل از زیر، عملکردی مشابه فرهای واقعی دارند. برخلاف روش مرسوم که گرما تنها از پشت به مواد غذایی می رسد، در این روش عمل پخت از زیر هم انجام می شود، دقیقاً مشابه آنچه در فر واقعی رخ می دهد و نتیجه آن طبخ بهتر مواد غذایی است، مخصوصاً موادی که در پخت، نیاز به استفاده از گریل دارند.

  فناوری ها و امکاناتی که در این گزارش مورد اشاره قرار گرفت، به خصوص فناوری LG NeoChef در سری های جدیدتر مایکروفر ال جی تعبیه شده است. سری های پرطرفداری مانند LMC، MW و MC از این دسته می باشند که به لطف وجود چنین قابلیت هایی، از مدل های پرطرفدار ال جی در سال 2018 شناخته شده اند.

  پس از آگاهی از آخرین امکانات مدل های مایکروفر ال جی، لازم می دانیم فروشگاه اینترنتی زنبیل را معرفی کنیم که در آن قیمت مایکروفر از جمله قیمت مایکروفر سامسونگ ، قیمت مایکروفر ال جی ، دوو و دیگر برندها از تمام فروشگاه های معتبر پایین تر است. به گونه ای که حتی تا 10 روز پس از خرید مایکروفر هم اگر مدرکی از پایین تر بودن قیمت در فروشگاه معتبر دیگری به دست آوردید، می توانید در کمتر از 2 ساعت ما به التفاوت قیمت را دریافت نمایید. پس با درنظر گرفتن دیگر خدمات فروشگاه اینترنتی زنبیل ازجمله چتر حمایتی، گارانتی اصالت، مغایرت و عودت آسوده خاطر باشید که پس از خرید مایکروفر SAMSUNG، مایکروفر LG و یا سایر برندها، خرید اینترنتی رضایت‌بخشی را تجربه خواهید کرد.

  انتهای پیام/

قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی