اخبار بازار ارز
 • هشدار کلینتون درباره خطرات بیت کوین برای دلار آمریکا

  در بازار ارزهای دیجیتالی چه می‌گذرد؟

  طی روزهای اخیر نظراتی منفی درباره بیت کوین مطرح شده است؛ از ممنوع شدن در هند تا هشدار کلینتون درباره این رمز ارز محبوب.
  هشدار کلینتون درباره خطرات بیت کوین برای دلار آمریکا

  به اقتصادنیوز، بیت‌کوین در آغاز روز صعودی بود و سطوح مقاومت را در اوایل روز آزمایش کرد و در نهایت تا 58هزار و 500 دلار توانست صعود کند اما نتوانست این سطح بشکند.

  در حال حاضر به نظر می‌رسد نظرات منفی بر روی این ارز دیجیتالی افزایش پیدا کرده باشد. به طوری که هند در لایحه‌ای ممنوع کردن فعالیت‌های مربوط به رمزارزها را اعلام کرد.در این لایحه قانونی، اکثر رمزارزهای خصوصی از جمله بیت کوین ممنوع می‌شوند و زیرساخت‌های عرضه ارز دیجیتال رسمی این کشور فراهم می‌‌‌شود.

  دولت هند لایحه مقرراتی جدیدی را به مجلس تقدیم می‌کند که به موجب آن این کشور تقریبا تمامی رمزارزها را به جز چند مورد را ممنوع می‌کند.

  هشدار کلینتون برای بیت کوین

  همچنین، وزیر امور خارجه پیشین آمریکا هشدار داد که اگر بازارهای ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کنترل نشده باقی بمانند، می‌توانند دلار آمریکا را ارز ذخیره بی‌ثباتی کنند.

  هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا گفته است که بازارهای ارزهای دیجیتال به مقررات قوی تری برای محافظت در برابر دستکاری های فناوری توسط روسیه، چین و دیگران نیاز دارند.

  در هفته‌های اخیر، کلینتون علیه مشکلاتی که ارز دیجیتال می‌تواند برای تسلط جهانی دلار آمریکا ایجاد کند، صحبت کرده است. او در نشست اقتصاد جدید بلومبرگ در سنگاپور گفت که اگرچه ارزهای دیجیتال یک فناوری «جالبی» هستند، اما می توانند اثرات منفی بر آمریکا و سایر کشورها داشته باشند. او گفت: «شاید با ارزهای کوچک شروع شوند اما بسیار بزرگتر پیش خواهند رفت.»

   

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی