اخبار بازار ارز
 • ممنوعیت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در هند

  باشگاه خبرنگاران جوان : گزارش‌ها حاکی از آن است که دولت هند معاملات ارز‌های دیجیتال را ممنوع کرد این ممنوعیت باعث می‌شود تا امکان ارتقای فناوری رمز ارزها در هند ابتدا فراهم شده و سپس در دست کاربران قرار گیرد. به همین علت پس از اعلام این تصمیم ارز‌های دیجیتال در صرافی‌های هند کاهش یافت.
  ممنوعیت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در هند

  گفته می‌شود ممنوعیت ارز‌های دیجیتال رسمی بوده و هدف آن ایجاد یک چارچوب تسهیل کننده توسط بانک مرکزی هند است. به نظر می‌رسد که طرح ممنوعیت همه ارز‌های دیجیتال خصوصی در اوایل سال آینده انجام شود. براساس گزارش‌ها سهام بیت کوین در سایت صرافی هندی WazirX بیش از ۱۳ درصد و Shiba Inu و Dogecoin بیش از ۱۵ درصد سقوط کردند.

  ممنوعیت معاملات دیجیتالی در هند

  بر اساس گزارش تصویری نشریه خبری محلی India Today، تا زمانی که کاربران از صرافی‌هایی که شرایط خاصی را برآورده می‌کنند، خرید کنند، احتمالاً معاملات ارز‌های دیجیتال بر اساس صورتحساب پیشنهادی ادامه خواهد یافت. البته این لایحه ممکن است بر محدود کردن افرادی که مجاز به ایجاد ارز‌های دیجیتال با هدف محافظت از سرمایه گذاران هستند نیز تمرکز کند.

  در مارس ۲۰۲۰، دادگاه عالی هند ممنوعیت تجارت ارز دیجیتال را که توسط بانک ملی هند (RBI) برای دو سال اعمال شده بود، لغو کرد؛ و هفته گذشته، Shaktikanta Das، مدیریت RBI گفت که این بانک نگرانی‌های جدی از نقطه نظر ثبات کلان اقتصادی و مالی دارد و فناوری بلاک‌چین می‌تواند بدون ارز‌های دیجیتال رشد کند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی