تجارت
 • قیمت ‌و شرایط فروش آسنا اتوماتیک اعلام شد

  به گزارش خبرخودرو، صبح امروز مراسم رونمایی از محصول آسنا اتوماتیک شرکت آمیکو با حضور مدیرعامل، مدیرفروش ، اعضای هیات مدیره شرکت آمیکو و جمعی از خبرنگاران برگزار شد .
  قیمت ‌و شرایط فروش آسنا اتوماتیک اعلام شد
  به گزارش خبرخودرو، صبح امروز مراسم رونمایی از محصول آسنا اتوماتیک شرکت آمیکو با حضور مدیرعامل، مدیرفروش ، اعضای هیات مدیره شرکت آمیکو و جمعی از خبرنگاران برگزار شد

  به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، شهرام فداکار؛مدیرعامل شرکت آمیکو‌ با اشاره به قیمت و شرایط فروش محصول جدید این شرکت عنوان کرد: بر اساس کارشناسی های انجام شده نهایتا قیمتی که برای آسنا اتوماتیک در نظر گرفته شده یک میلیارد و ۳۶۸میلیون تومان است.

  وی در ادامه از آغاز فروش این محصول از روز جاری خبر داد ‌‌و‌ گفت : تحویل خودرو‌ به صورت فوری است و تنها ممکن است فرآیند شماره گذاری آن یک هفته تا ده روز به طول انجامد.

  مدیرعامل شرکت آمیکو در خصوص شرایط فروش آسنا اتوماتیک اظهار داشت: شرایط خاصی برای فروش این محصول در نظر گرفته نشده و فروش به صورت نقدی است.

  مهندس فداکار یادآور شد : برخی از آ‌پشن های این محصول مانند تغییرات جلو پنجره به دلایل مسائل شماره گذاری در محصول اولیه تعبیه نشده اما پس از شماره گذاری آپشن های دیگری به خودرو اضافه خواهد شد.

  وی با تاکید بر اینکه هدف شرکت آمیکو از عرضه این محصول تقویت برند آمیکو است، افزود: هدف آمیکو از عرضه این محصول سودآوری نیست و در واقعا با این محصول می خواهیم به تقویت برند آمیکو کمک کنیم.

  مدیرعامل شرکت آمیکو تیراژ تولید این محصول را۱۰۰دستگاه اعلام کرد و گفت: آسنا اتوماتیک با آپشن و مشخصات فعلی با تیراژ ۱۰۰دستگاه تولید می شود اما سال آینده با تیراژ و آپشن های بیشتری به بازار عرضه خواهد شد.

  مهندس فداکار با اشاره به تغییرات کلی این محصول در مقایسه با آسنا دنده ای تشریح کرد: تغییر موتور و گیربکس، تریم داخلی از جمله داشبرد، سیستم تعلیق عقب، تقویت ترمزها به دلیل موتور توربو شارژ، تغییر مختصری در فرمان و استانداردسازی آپشن ها بر روی خودرو از جمله تغییرات کلی آسنا اتوماتیک خواهد بود. ضمن اینکه در آپشن های جدید که برای سال آینده پیش بینی شده سیستم پایداری نیز  در نظر گرفته شده است.
قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی