اخبار طلا و سکه
 • توقف سقوط قیمت طلا، آیا بار دیگر طلا صعود خواهد کرد؟

  قیمت طلا که از ابتدای این هفته یک روند نزولی را در پیش گرفته بود حال متوقف شده است و در خحال تلاش برای صعود دوباره می باشد. کارشناسان پیش بینی می کنند که طلا همچنان می تواند شانس صعودی داشته باشد.
  توقف سقوط قیمت طلا، آیا بار دیگر طلا صعود خواهد کرد؟

  با افت هیجانی انتخاب پاول به عنوان رئیس بانک مرکزی آمریکا، حضور طرفداران ایجاد تورم بر مسند قانون‌گذاری اقتصادی در آمریکا تاثیر مثبتی بر دارایی‌های ضد تورمی مانند طلا و بیت‌کوین دارد و در بلندمدت تقاضا برای این دارایی‌ها را افزایش می دهد.

  دیروز طلا با فاندهای سفارشات کالاهای بادوام، مدعیان بیکاری آمریکا، تولید ناخالص داخلی فصلی آمریکا همگی در ساعت ۱۷:۰۰، فروش خانه های نوساز و تمایلات مصرف کننده دانشگاه میشیگان هر دو در ساعت ۱۸:۳۰ و صورت جلسه آخرین نشست بانک مرکزی آمریکا در ساعت ۲۲:۳۰ مواجه شده و تغییر چندانی را نشان نداد.

  اونس طلا که در کانال ۱۷۹۰ قرار دارد، امروز به علت روز شکرگزاری، بازارهای آمریکا تعطیل هستند و مهمترین رویداد امروز سخنرانی لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا در ساعت ۱۷:۰۰ و بیلی رئیس بانک مرکزی انگلستان در ساعت ۲۰:۳۰ خواهد بود.

  طلا در حال حاضر توانسته است خود را بالاتر حمایت 1991 دلاری خود حفظ کند که نشان دهنده عدم توانایی فشار فروش برای بیشتر پایین راندن طلا است.

  با توجه به تعطیلی امروز بازار می توان پیش بینی کرد که امروز تغییرات زیادی را در بازار شاهد نخواهیم بود و فردا برای طلا روز بسیار کلیدی تری را رقم خواهد زد.

  کارشناسان معتقدند که اگر طلا بتواند بار دیگر سطوح حمایت قبلی خود را در بالاتر از 1800 دلار پس بگیرد شانس دوباره ای برای صعود بیشتر را دارا خواهد بود.  هم اکنون هر اونس طلای جهانی در عدد 1795 دلار قرار داشته و بیش از 5 دلار رشد در روز را نشان می دهد. نقره نیز با یک رشد جزئی در عدد 23.64 دلار قرار دارد.

  اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی