اخبار طلا و سکه
 • آخرین وضعیت بازار طلا /پیش بینی قیمت طلا و سکه 4 آذر

  رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته با افزایش روبه رو شد.

  ابراهیم محمدولی در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا درباره وضعیت بازار طلا گفت: امروز بر خلاف اینکه اونس جهانی کاهش یافت قیمت طلا و سکه افزایشی شد.

  وی گفت افزایش نرخ ارز باعث شده قیمت طلا و سکه امروز با افزایش مواجه شود و این افزایش باعث رکود و کاهش داد و ستدها در معاملات امروز شد.

  رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران ابراز امیدواری کرد بانک مرکزی به نرخ ارز ورود کند و افزایش قیمت دلار را کنترل کند تا معاملات و داد و ستدها افزایش یابد و آرامش به بازار بازگردد زیرا نوسان و افزایش قیمت طلا و سکه باعث رکود در معاملات می شود.

  وی خاطر نشان کرد چنانچه نرخ ارز به افزایش خود ادامه دهد طبیعتا قیمت طلا و سکه نیز افزایشی خواهد شد.

  بازار طلا

  قیمت طلا و سکه در بازار امروز 3 آذر 1400

  محمدولی با اشاره به قیمت‌های امروز گفت: در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت اونس جهانی 1784 دلار ، قیمت هر قطعه سکه طرح قدیم به 12میلیون و 400هزار تومان و سکه طرح جدید به 12میلیون و580هزار تومان است.

  رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران اضافه کرد: همچنین قیمت نیم سکه 6میلیون و500هزار تومان، ربع سکه سه میلیون و730هزار تومان و سکه یک گرمی دو میلیون و250هزار تومان است.  در بازار امروز قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و 258هزار تومان و قیمت یک مثقال طلای آب شده به5 میلیون و 453 هزار تومان رسید.

  اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی