اخبار بازار ارز
 • سیگنال نماد زاگرس به قیمت دلار/ بازار ارز در دو دست انداز

  پیش بینی بازار ارز در روز پنج شنبه 22 مهر

  اقتصاد نیوز : رشد سهام پتروشیمی زاگرس در بورس که مستقیما به قیمت دلار وابسته است و سخنان وزیر خارجه آمریکا پیش بینی ها از نزول قیمت دلار را تعدیل کرد.
  سیگنال نماد زاگرس به قیمت دلار/ بازار ارز در دو دست انداز

   به گزارش اقتصادنیوز ، در هفته ای که دلار نزدیک به هزار تومان ارزش خود را از دست داد،‌ یک نماد در بازار سهام بیش از ۶ درصد افزایش قیمت را ثبت کرد. نماد زاگرس در روز چهارشنبه توانست وارد کانال ۳۲ هزار تومان شود. این نماد به طور معمول برای معامله گران حرفه ای بازار اهمیت زیادی دارد،‌چرا که گفته می شود وابستگی مستقیمی به قیمت دلار دارد.

   از نگاه برخی معامله گران افزایش نماد زاگرس در روزهای کاهشی دلار به معنای آن است که بخشی از بازیگران بازار سهام، افت قیمت دلار را مداوم نمی دانند. رشد نماد یاد شده از آن جهت قابل توجه است که در هفته گذشته اکثر نمادهای بازار سهام افت قیمت را تجربه کردند و در مجموع شاخص کل و شاخص هم وزن، رکوردهای کاهشی هفتگی را به ثبت رساندند.

  جدا از پیام زاگرس به بازار ارز، روز چهارشنبه یک سیگنال افزایشی دیگر نیز به بازار دلار رسید. وزیر امور خارجه آمریکا در زمانی که تصور می شد، زمان شروع مذاکرات هسته ای نزدیک شده است، عنوان کرد که ایران در بازگشت به برجام جدی نیست. او حتی بیان کرد که فرصت برای بازگشت به پایبندی برجام در گفت‌وگوهای هسته‌ای کوتاه می‌شود.

  در چنین شرایطی کمی از خوشبینی معامله گران دلاری کاسته شد و حداقل مرز ۲۷ هزار تومانی قیمت دلار با قوت بیشتری حفظ شد. به گفته فعالان،‌ با این حال، هم چنان فضای کاهشی در بازار داخلی برجسته است و در صورتی که حمایت ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان از دست برود، احتمال رشد بیشتر فروش ها وجود دارد. به نظر می رسد وضعیت بازار در روز پنج شنبه تا حدی تاثیر سفر یکی از مقام های اتحادیه اروپا به ایران باشد. اگر خبر مثبتی از این سفر منتشر نشود،‌ احتمال رشد بیشتر اسکناس آمریکایی وجود دارد.

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی