جهان
 • قول مساعد سفیر آمریکا برای بررسی اسناد مداخله در انتخابات روسیه

  لاوروف خبر داد؛

  وزیر خارجه روسیه طی سخنانی از قول مساعد سفیر آمریکا در مسکو برای بررسی اسناد مداخله شرکت های بزرگ فناوری اطلاعات آمریکا در انتخابات پیش روی روسیه خبر داد.
  قول مساعد سفیر آمریکا برای بررسی اسناد مداخله در انتخابات روسیه

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، در پی اعتراض شدید وزیر خارجه روسیه و بسیاری از مقامات ارشد این کشور به دخالت شرکت های بزرگ آمریکایی فعال در صنعت فناوری اطلاعات در انتخابات پیش روی مجلس دوما روسیه، «جان سالیوان» سفیر ایالات متحده در مسکو قول داد که مدارک ارسال شده از سوی وزارت خارجه روسیه برای وی را مورد مطالعه و بررسی قرار دهد.

  وزیر خارجه روسیه خاطرنشان کرد که شرکت های بزرگ فناوری آمریکا باید در این مورد، علیرغم اظهارات ایالات متحده در مورد استقلال این شرکت ها از دولت، از قوانین روسیه تبعیت کنند.

  وی در عین حال تصریح کرد که دولت روسیه شواهدی در دست دارد که نشان می دهند دولت آمریکا نیز در امر مداخله این شرکت ها در انتخابات روسیه به آنها کمک کرده است.

  لازم به ذکر است، سخنگوی وزارت خارجه روسیه، روز یکشنبه هفته جاری اعلام کرد که شواهد مستندی درباره تلاش‌های آمریکا برای مداخله در امور داخلی و روند انتخابات روسیه وجود دارد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی