اخبار بورس
 • حیات شرکت‌ها و سازمان‌ها به توسعه آن‌ها بستگی دارد

  مدیرعامل فولاد هرمزگان بر تکمیل طرح‌های توسعه‌ای فولاد هرمزگان تاکید و ابراز امیدواری کرد فولاد هرمزگان با وجود نیروی‌های متخصص و تحول گرا و حمایت‌های دولت مردمی به این مهم دست خواهد یافت.
  حیات شرکت‌ها و سازمان‌ها به توسعه آن‌ها بستگی دارد

  به گزارش بورس نیوز، عطالله معروفخانی در بازدید از شرکت میرکو مهندس معروفخانی با تاکید بر حمایت و پیگیری همه جانبه از طرح‌های توسعه اظهار کرد: حیات شرکت‌ها و سازمان‌ها به توسعه آن‌ها بستگی دارد.


  • بیشتر بخوانید: افزایش ۱۲۷ درصدی درآمد سالانه "هرمز"

  وی با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای در دست اقدام فولاد هرمزگان اعم از پروژه افزایش ظرفیت زیر سقف فولادسازی از ۱.۵ به ۲ میلیون تن و پروژه زیرساخت‌های مورد نیاز افزایش ظرفیت تا سقف دو میلیون تن افزود: با اجرایی شدن این طرح‌ها فولاد هرمزگان به یکی از بزرگترین تولید کنندگان فولادی در جنوب کشور تبدیل خواهد شد.

  معروفخانی حضور نیرو‌های جوان، متعهد، مسئولیت پذیر و تحول گرا در فولاد هرمزگان را یک اصل مهم دانست و ابراز امیدواری کرد: با و جود چنین سرمایه‌هایی و نیز با یاری خداوند و حمایت دولت مردمی قطعاً به این مهم دست خواهیم یافت. وی نتیجه جمع این فعالیت‌ها را در نهایت درخشش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سرتاسر دنیا دانست.

  وی در ادامه به تاسیس شرکت میرکو و خدمات هلدینگ فولاد مبارکه در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: باعث افتخار است که یکی دیگر از زیرمجموعه‌های فولاد مبارکه در استان هرمزگان خدمات خود را به صنعت کشور ارائه می‌کند. این می‌تواند اتفاقی مبارک برای دیگر شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس ومنشأ خیر و برکت در استان هرمزگان باشد.

  مدیرعامل فولاد هرمزگان ضمن تاکید بر مزیت‌ها و محاسن ایجاد این نوع شرکت‌های پایین دستی و ارائه کننده خدمات در حوزه صنعت در استان هرمزگان بیان کرد: برای انجام تعمیرات برخی تجهیزات، به اجبار می‌بایست این تجهیزات به دیگر استان‌ها ارسال گردند که این خود مشمول هزینه و زمان خواهد شد، اما با حضور شرکت‌هایی مانند میرکو در استان هرمزگان، بومی سازی قطعات و خرید داخل پر رنگ‌تر شده و کاهش هزینه و زمان قابل توجه خواهد بود.

  وی در ادامه با بیان اینکه فولاد هرمزگان از بومی سازی و تولید داخل همواره حمایت خواهد کرد اظهار داشت: قطعاً شرکت‌هایی مانند میرکو می‌توانند در بخش توسعه فولاد هرمزگان تاثیرگذار باشند و به همین دلیل ما از توسعه این شرکت‌ها حمایت می‌کنیم.

  فروتن، مدیرعامل شرکت میرکو نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در این شرکت گفت: شرکت میرکو با پشتیبانی فولاد هرمزگان کار خود را آغاز کرده و امید است با ایجاد طرح‌های توسعه این شرکت بتوانیم به دیگر شرکت‌های منطقه نیز خدمات خود را ارائه نماییم.

  در این بازدید شرکت صنعتی میرکو اولین محموله غلتک بازسازی شده از سرویس سنتر خود را به فولاد هرمزگان ارسال کرد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی