اخبار بانک و بیمه
 • دو میلیارد دلار طرح سرمایه گذاری خارجی تصویب شد

  68 طرح سرمایه گذاری خارجی معادل مبلغ دو میلیارد دلار در دویست و پنجاه و یکمین جلسه هیات سرمایه گذاری خارجی تصویب شد.
  دو میلیارد دلار طرح سرمایه گذاری خارجی تصویب شد

  68 طرح سرمایه گذاری خارجی معادل مبلغ دو میلیارد دلار در دویست و پنجاه و یکمین جلسه هیات سرمایه گذاری خارجی تصویب شد.

  به گزارش ایلنا و به نقل از سازمان سرمایه گذاری، دویست و پنجاه و یکمین جلسه هیأت سرمایه گذاری خارجی با حضور اعضای هیأت سرمایه گذاری خارجی در محل سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران برگزار شد.

  در این نشست  68 طرح سرمایه گذاری خارجی شامل 42 طرح جدید و 26 مورد دیگر مرتبط با طرحهای فرعی سرمایه گذاری خارجی اعم از اصلاح مجوز سرمایه‌گذاری خارجی، تمدید مجوز سرمایه گذاری خارجی، بازپرداخت اقساط و انتقال سود سهام سرمایه‌گذاران خارجی؛ به تصویب رسیده است.

  بر اساس این گزارش، طرح‌‎های سرمایه‌گذاری خارجی، شامل بخش‌های صنعت، معدن، پتروشیمی، دارو و تجهیزات پزشکی، ساختمان، کشاورزی، گردشگری، حمل و نقل، انرژی و خدمات می باشد که در استان‌های خراسان رضوی، زنجان، کرمان، سمنان، البرز، قم، هرمزگان، فارس، تهران، اردبیل، یزد، آذربایجان غربی، قزوین، بوشهر و سیستان و بلوچستان اجرایی می شود.

  گفتنی است، اعضای هیات سرمایه گذاری خارجی ( قائم مقام وزیر امور خارجه، معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، معاون ارزی بانک مرکزی و روسای اتاقهای بازرگانی و تعاون) هستند و حسب مورد از دستگاههای تخصصی ذیربط برای نشست در هیات برای رسیدگی به طرحهای مذکور دعوت به عمل آمده است.

  انتهای پیام/

قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی