جهان
 • انتقاد ترامپ از عملکرد دولت بایدن در انتقال افراد از افغانستان به آمریکا

  رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا از اقدام دولت فعلی این کشور برای انتقال افراد از افغانستان به آمریکا بدون اطمینان از هویت آن‌ها انتقاد کرد.
  انتقاد ترامپ از عملکرد دولت بایدن در انتقال افراد از افغانستان به آمریکا

  رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا از اقدام دولت فعلی این کشور برای انتقال افراد از افغانستان به آمریکا بدون اطمینان از هویت آن‌ها انتقاد کرد.

  به گزارش ایلنا به نقل از فاکس نیوز، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا ‌از عملکرد دولت این کشور برای خروج افراد از افغانستان به آمریکا بدون اطمینان از هویت آنها انتقاد کرد و گفت که دولت تروریست‌ها را به آمریکا آورده است. 

  ترامپ گفت: «صرف نظر از پیروزی یا باخت یا تساوی هیچ جنگی وجود نداشت، شما همه را به کشور خود منتقل می‌کنید، تعداد زیادی آمده‌اند و اکنون هزینه هنگفتی تحمیل می‌شود، صحبت از میلیاردها دلار است».

  ترامپ نسبت به تهدید احتمالی امنیت ملی آمریکا در جریان پذیرش افغان‌ها در خاک آمریکا هشدار داد.

  وی گفت: «اسکان مجدد بدترین چیز است حال آنکه هیچ اطمینانی وجود ندارد، ممکن است گروهی از افراد وحشی به اینجا آمده باشند، زیرا آنها توانستند با زور سوار هواپیما شوند».

  ترامپ در ادامه گفت:« آیا این بدان معناست که تروریست‌ها حضور دارند؟ بله البته». 

  وی افزود: «آنها افراد بدی را با آن هواپیماها سوار کردند و در جهان پخش کردند، همه آنها به ایالات متحده می‌آیند، زیرا بقیه جهان از پذیرش آنها خودداری کردند. سایر کشورهای جهان قصد دارند آنها را به آمریکا بفرستند و آن‌ها از ما پول هنگفتی برای کمک خواهند خواست و این اتفاقی بی‌پایان است». 

   

  انتهای پیام/

قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی