اخبار مسکن و عمران
 • طرح ساخت یک میلیون واحد مسکونی وارد مراحل اجرایی می شود / جلسه با آقای وزیر

  به گزارش اقتصادآنلاین، وزارت راه و شهرسازی در این جلسه قرار است راهکارهای عملی برای دستیابی به هدف افزایش 150 درصدی ساخت واحدهای مسکونی را با نمایندگان بخش خصوصی این حوزه در میان بگذارد.

  جمشید برزگر رییس کانون سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان در گفت و گو با اقتصاد آنلاین با اشاره به جلسه هفته آینده با وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: پس از شنیدن صحبت های مسئولان می توانیم در خصوص عملی شدن یا نشدن این هدف صحبت کنیم.

  او با تاکید بر اینکه در حال حاضر موانعی در مسیر تحقق این هدف وجود دارد که سرمایه گذاران را برای حضور در بخش نا امید می کند متذکر شد: در صورتی که دولت اهتمام به رفع این موانع داشته باشد می توان به تحقق این برنامه امید داشت.

  برزگر افزود: تا راهکارهای دولت مطرح نشد و نظرات مسئولان را نشنویم نمی توانیم درباره میزان موفقیت این برنامه نظری داشته باشیم.

  لازم به ذکر است بر اساس طرح مصوب مجلس با عنوان جهش تولید مسکن و وعده رئیس جمهور، قرار است سلانه یک میلیون واحد مسکونی و در چهار سال چهار میلیون واحد مسکونی در کشور ساخته شود.

  این در حالی است که تعداد واحدهای ساخته شده در سال های گذشته به طور میانگین بین 400 تا 500 هزار واحد بوده است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی