اخبار بانک و بیمه
 • انتظار بی‌سرانجام ۴۰۰ کارگر شهرداری کوت عبدالله/ حقوق علی‌الحساب و بیمه نصفه نیمه نمی‌خواهیم!

  کارگران شهرداری کوت عبدالله همچنان در انتظار دریافت معوقات مزدی خود هستند.
  انتظار بی‌سرانجام ۴۰۰ کارگر شهرداری کوت عبدالله/ حقوق علی‌الحساب و بیمه نصفه نیمه نمی‌خواهیم!

  کارگران شهرداری کوت عبدالله همچنان در انتظار دریافت معوقات مزدی خود هستند.

  به گزارش خبرنگار ایلنا، ۴۰۰ کارگر شهرداری کوت عبدالله که پیمانکاری و شاملِ کارگران رفت و روبِ روزکار و حمل زباله شبکار هستند، مدتهاست که حقوق کامل نگرفته‌اند.

  این کارگران که از سال قبل معوقات مزدی دارند، می‌گویند: حق بیمه ما برای برج چهار، ده روز و برای برج سه، ۲۳ روز رد شده و می‌خواستند حقوق ما را نیز به صورت علی‌الحساب، به همین میزان بپردازند که قبول نکردیم.

  آن‌ها از شورای شهر جدید توقع دارند؛ دستمزد کارگران کامل و به موقع پرداخت شود و حق بیمه نیز کامل به حساب تامین اجتماعی واریز گردد.

  یکی از این کارگران می‌گوید: دو ماه کار می‌کنیم اما به اندازه یک ماه کامل به ما حقوق و مزایا نمی‌پردازند. دیگر از این وضع به ستوه آمده‌ایم؛ به هرجا که فکر کنید مراجعه کرده‌ایم اما نتیجه‌ای نداشته است.

  این کارگران می‌گویند: براساس وعده‌هایی که به ما داده‌اند انتظار داریم تا آخر هفته بعد، حقوق برج ۳ و ۴ کامل به حسابمان واریز شود؛ ما از برج ۳ حقوق نگرفته‌ایم و انگار برایشان مهم نیست که چطور امور زندگی خود را در این گرانی و تورم مدیریت می‌کنیم.

  این کارگران توقع دارند بعد از پرداخت معوقات خرداد و تیر، باقی مطالبات مزدی آن‌ها از جمله دستمزد مرداد و شهریور و معوقات مزدی سال گذشته پرداخت شود؛ آنها می‌گویند باید معوقات بیمه‌ای‌شان نیز به حساب تامین اجتماعی واریز شود.

  انتهای پیام/

قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی