تجارت
 • تعداد آزمایشگاههای همکار متناسب با حجم تجارت نیست

  شریعتی :

  مدیران آزمایشگاههای همکار استاندارد در بخش فرآورده های نفتی به منظور بررسی مسائل و مشکلات این حوزه با رییس سازمان ملی استاندارد ایران دیدار و گفت و گو کردند.
  تعداد آزمایشگاههای همکار متناسب با حجم تجارت نیست

  به گزارش ایران اکونومیست، غلامرضا شریعتی در این نشست پس از استماع درخواست ها و مشکلات آزمایشگاه های مشتقات نفتی با بیان اینکه در جهت اصلاح امور مربوط به آزمایشگاهها از هیچ کوششی دریغ نخواهیم داشت، گفت: هم اکنون 31 آزمایشگاه همکار در زمینه نفت و مشتقات نفتی در کشور فعالیت دارند که 18 آزمایشگاه اکرودیته و دارای گواهینامه 17025 هستند.
  وی متناسب سازی آزمایشگاهها با حجم تجارت را ضروری دانست و اظهار داشت: آزمایشگاههای تخصصی با داشتن تجهیزات، دستگاههای مدرن، نیروی متخصص و کارآمد، به عنوان آزمایشگاههای همکار استاندارد در کشور به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
  وی در واکنش به درخواست مدیران آزمایشگاههای همکار در خصوص توزیع عادلانه نمونه و تعیین نرخ تعرفه آزمایشگاهی متناسب با خدمات اظهار داشت: با طراحی نرم افزار در آینده نزدیک توزیع نمونه به آزمایشگاههای همکار به صورت منطقی و عادلانه انجام می شود.
  شریعتی در همین زمینه ادامه داد: با سیستمی شدن ارسال نمونه علاوه بر رعایت فاصله مکانی، هرگونه ارتباط بین ارسال کننده نمونه با آزمایشگاه مربوطه حذف می شود.
  وی گفت: با فعال شدن سیستم نرم افزار پرداخت هزینه های آزمایشگاهی ، وصول مطالبات بدون تاخیر انجام خواهد شد.
  رییس سازمان ملی استاندارد ایران، مشاوره فنی متخصصان را برای پیشبرد امور موثر دانست و گفت: با تشکیل کمیته فنی آزمایشگاه نفت و فرآورده های نفتی و برگزاری جلسات مستمر ، ضمن دریافت مشاوره های تخصصی ، بسیاری از چالش ها و مشکلات فعلی رفع خواهد شد.

   

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی