فناوری
  • ویژگی جدید اینستاگرام برای تغییر در تایم‌لاین

    دنیای اقتصاد : اینستاگرام به‎‌تازگی تست قابلیت جدیدی تحت‌عنوان Favorites را آغاز کرده که بر اساس آن، کاربران ‌می‌توانند اکانت‌های مهم و مورد علاقه خود را مشخص کنند تا پست‌های آنها، بالاتر از پست سایر کاربران نمایش داده شود.

    به‌نظر ‌می‌رسد که گلایه‌های کاربران مبنی بر دردسرهایی که برای پیدا کردن پست‌های متعلق به ‌اکانت‌های مورد‌علاقه‌شان وجود دارد، در تصمیم اینستاگرام برای تست و عرضه این قابلیت موردانتظار بی‌تاثیر نبوده است. اطلاعات مربوط به‌این قابلیت که برای اولین‌بار توسط یکی از توسعه‌دهندگان وب به‌نام الساندرو پالوتزی منتشر شده، نشان ‌می‌دهد که با Favorites، این مشکل برطرف خواهد شد و پست‌های اکانت‌های علامت‌گذاری شده با این قابلیت، بالاتر از دیگر پست‌ها ظاهر خواهند شد.

    البته اینستاگرام در سال ۲۰۱۷ نیز قابلیت Favorites را با عملکردی متفاوت مورد آزمایش قرار داد. این ویژگی به‌کاربران اجازه ‌می‌داد تا مخاطبان و کاربران مشاهده‌کننده برخی پست‌های خود را محدود کنند و همه دنبال‌کنندگانشان‌ قادر به ‌تماشای این پست‌ها نباشند.اما نسخه ۲۰۲۱ قابلیت Favorites، بیش از همه به‌فید این شبکه اجتماعی بر‌می‌گردد و به‌اینستاگرام ‌می‌گوید که چه اکانت‌هایی برای کاربر از اهمیت بیشتری برخوردار است و نمایش پست‌های آنها را در اولویت بگذارد.

     قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی