فناوری
 • سامسونگ مشغول تست فناوری شارژ 65 واتی برای سری گلکسی S22 است

  شرکت سامسونگ سرگرم تست یک ایده شارژ جدید و سریع‌تر در بستر سیم با توان 65 وات است. به‌نظر می‌رسد که این فناوری جهت عرضه در سری گلکسی S22 در اوایل سال 2022 آماده‌سازی خواهد شد.

  atramart mobile

  این اطلاعات توسط یک خبرچین با نام Tron منتشر شده است؛ فردی که در زمینه پیش‌بینی تحولات آینده از سابقه درخشانی برخوردار است. بر این اساس سری گلکسی S22 سامسونگ با اسم رمز Rainbow عرضه خواهد شد. در این‌حالت حرف R نماینده مدل معمولی هندست، حرف G نماد مدل پلاس و حرف B نماد مدل اولترا است.

  پیش‌تر در ماه ژانویه برای نخستین بار اعلام شد که شرکت سامسونگ روی توسعه یک شارژر 65 واتی کار می‌کند. در ادامه گواهی‌نامه صادر شده طی ماه فوریه نشان داد که این شارژر هنگام فعالیت با حداکثر سرعت از ولتاژ 20 ولت و شدت جریان 3.25 آمپری برخوردار است.

  arzif

  اکنون وقت آن رسیده تا سامسونگ حداکثر توان شارژ 25 واتی در اسمارت‌فون‌های سری گلکسی خود را ارتقاء دهد. سامسونگ در یک مقطع زمانی کوتاه به‌سراغ فناوری شارژ 45 واتی رفت؛ اما نهایتا مشخص شد که سرعت حقیقی آن معادل 25 وات است. با وجود این فناوری، شارژ کامل باتری گلکسی نوت 10 پلاس تقریبا 1 ساعت زمان می‌برد.

  اکنون بزرگترین پرسش این است که آیا سامسونگ چنین شارژر قدرتمندی را درون جعبه هندست‌های خود عرضه خواهد کرد؟ سیاست مالی هوشمندانه کمپانی احتمالا ایجاب می‌کند تا مشتریان با پرداخت هزینه، این ابزارجانبی را به‌صورت مجزا خریداری نمایند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی