فناوری
 • چگونه با کمپانی گوگل ارتباط برقرار کنیم؟

  اگر تاکنون مشکلی با هریک از کمپانی‌های مبتنی بر وب داشته‌اید، حتما می‌دانید که برقراری ارتباط با آنها تا چه اندازه سخت است! به عقیده بسیاری از کاربران، توییتر وجه مثبت این موضوع محسوب می‌شود و تیم ارتباط با مشتریانش عملکرد قابل قبولی دارد؛ در حالی که دسترسی به تیم فیس‌بوک از طریق هر پلت‌فرمی تقریبا غیر ممکن است!

  atramart mobile

  گوگل چگونه عمل می‌کند؟ غول موتورهای جستجو در سال‌های اخیر برقراری ارتباط را برای کاربرانش آسان‌تر نموده است؛ اگر می‌خواهید با گوگل تماس بگیرید گزینه‌های مختلفی برای‌تان وجود دارد.

  چگونگی تماس با گوگل

  arzif

  اجازه بدهید با یک آدرس پستی شروع کنیم؛ گوگل ممکن است بزرگ ترین شرکت فناوری جهان باشد اما به هرحال یک آدرس سنتی و واقعی در ایالات متحده آمریکا دارد:

  Google Inc
  1600 Amphitheatre Parkway
  Mountain View, CA 94043
  United States

  البته اگر به مانند بسیاری از مردم دوست ندارید نامه‌نگاری کنید، می‌توانید در مورد بسیاری از محصولات با تلفن گوگل تماس بگیرید؛ بخصوص محصولاتی که برایشان پول پرداخت کرده‌اید. در ادامه تعدادی از این شماره‌های تلفن را مشاهده می‌کنید:

  Google Wi-Fi: +1-844-442-3693
  Chromecast Audio: +1-844-400-CAST
  Google Home products: +1-855-971-9121

  شماره  16502530000+  تلفن اصلی دفتر مرکزی Mountain View است و می‌توانید شماره‌های دفاتر منطقه‌ای را از صفحه وب این کمپانی دریافت کنید.

  در پایان، اگر در ایالات متحده زندگی می‌کنید، اغلب می‌توانید با نماینده کمپانی گوگل در یک پنجره گفتگوی زنده (live chat ) گفتگو نمایید که البته به محصول، برنامه یا سرویس مورد استفاده شما بستگی دارد.

  برای آن که بدانید live chat برای سرویس‌ها یا برنامه‌های مورد نظرتان در دسترس است یا نه، می‌توانید به قسمت رفع مشکل (troubleshooting) در صفحات رسمی پشتیبانی گوگل مراجعه کنید؛ اگر هم live chat برای سرویس شما موجود نبود لازم نیست نگران باشید، کمپانی گوگل روز به روز در حال اضافه کردن خدمات گفتگوی زنده برای سرویس‌ها و برنامه‌های مختلف است.

  آیا تاکنون با گوگل تماس گرفته‌اید؟ ما را از دیدگاه‌ها و تجربیات خودتان آگاه کنید.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی