تولید
 • رشد ۴۶ درصدی صدور جواز تاسیس ایجادی در آذربایجان شرقی

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی خبرداد؛

  تبریز- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی، از صدور ۳۳۱ فقره جواز تاسیس ایجادی خبر داد و افزود: صدور جواز تاسیس ایجادی در استان ۴۶ درصد افزایش یافته است.
  رشد ۴۶ درصدی صدور جواز تاسیس ایجادی در آذربایجان شرقی

  به گزارش خبرگزاری مهر، حبیب امین زاده با بیان این‌که برنامه‌های لازم بر اساس محورهای ابلاغی وزارت صمت در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها تدوین شده است اظهار داشت: بیشترین صدور جواز تأسیس ایجادی مربوط به شهرک‌های صنعتی شهرستان‌های تبریز، آذرشهر و شبستر است.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی تصریح کرد: در دو ماهه اول امسال، بیشترین صدور جواز ایجادی مربوط به گروه‌های صنعتی محصولات غذایی و آشامیدنی‌ها، ساخت منسوجات، کاغذ و محصولات کاغذی، مواد و محصولات شیمیایی، محصولات از لاستیک و پلاستیک، محصولات فلزی فابریکی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات بوده است.

  وی با اشاره به این‌که با صدور ۴۰ فقره جواز تأسیس توسعه‌ای تا پایان اردیبهشت ماه، نسبت به سال گذشته رشد ۵۴ درصدی داشته‌ایم، افزود: این امر نشان دهنده افزایش علاقه مندی واحدهای تولیدی استان به افزایش ظرفیت تولید و تنوع محصولات تولیدی بوده و بیشترین صدور جواز توسعه‌ای در گروه‌های صنعتی محصولات غذایی و آشامیدنی‌ها، انتشار، چاپ و تکثیر و ساخت مواد و محصولات شیمیایی است.

  امین زاده با بیان این‌که از ۱۴۳۱ طرح در دست اجرا در آذربایجان شرقی، ۸۶۷ طرح پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد داشته است، خاطر نشان کرد: پیش بینی می‌شود، طرح‌های در دست اجرای استان با سرمایه ۱۸.۶۴۸ میلیارد تومان، زمینه اشتغال ۳۹ هزار و ۵۸۴ نفر را فراهم کند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی