اخبار خودرو
  • "بی وای دی تانگ" به کارخانه کارمانیا رسید + تصاویر و فیلم

    پدال نیوز: ساعاتی پیش بود که تصاویری از اولین نسخه‌های بی وای دی تانگ وارد شده به کشور، بدستمان رسید که نشان دهنده ورود خودروهای مذکور به داخل محوطه شرکت کارمانیا است. البته این تصاویر بیشتر نشان دهنده این است که احتمالا از روزهای آینده شاهد آغاز شدن فرآیند تست‌های تطبیقی و فنی خودرو تانگ در ایران خواهیم بود.

    به گزارش پایگاه خبری پدال نیوز، همانطورکه می دانید کارمانیا در سال های اخیر دچار مشکلات فراوانی برای انجام تعهدات قبلی بی وای دی S7 شد و در چند ماه اخیر در تلاش است تا با جایگزینی خودروهای مختلف، این مشتریان را راضی و خودروهایی را به عنوان انتخاب دوم معرفی کند. اما اخیراً یکی از گزینه های اصلی این جایگزینی یعنی بی وای دی تانگ مطرح شد و حال عکس هایی از داخل کارخانه کارمانیا به دست خودروبانک رسیده که نشان می دهد این خودرو به این مجموعه خصوصی رسیده و به نظر می رسد که انجام تست های اولیه برای تولید و عرضه آن بزودی آغاز خواهد شد.

    طبق عکس های منتشر شده، بی وای دی تانگ در جدیدترین مدل و با چهره اخیر خود به ایران آمده و چهره آن بسیار بروز و مدرن است. یکی از نکات جالب استفاده از صفحه نمایش بزرگ در وسط داشبورد میانی است که به صورت افقی یا عمودی می تواند تنظیم شود.

    امیدواریم هر چه سریع تر، بروکراسی و تست های اولیه بی وای دی تانگ انجام شود تا ابتدا تعهدات قبلی کارمانیا برای بی وای دی S7 انجام شود و در مرحله بعدی، این خودروی خوب به بازار ایران عرضه شود.

قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی