اخبار بانک و بیمه
 • افتتاح کارخانه کنسانتره مس "سرگز" جیرفت با سرمایه گذاری ۳۵۰۰ میلیارد ریال

  با حضور وزیر صمت انجام شد

  ایسنا/کرمان در ادامه سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به جنوب کارخانه کنسانتره مس "سرگز" جیرفت با سرمایه گذاری ۳۵۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
  افتتاح کارخانه کنسانتره مس "سرگز" جیرفت با سرمایه گذاری ۳۵۰۰ میلیارد ریال

  "مسلم مروجی فرد" رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان در حاشیه آیین بهره برداری از کارخانه کنسانتره مس گفت: ظرفیت تولید سالانه این واحد  ۱۵۰۰۰ تُن است که در رونق اشتغال منطقه تاثیر بسزایی دارد.

   وی میزان سرمایه گذاری این طرح را توسط بخش خصوصی ۳۵۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: با بهره برداری از این طرح زمینه اشتغال ۳۰۰ نفر به طور مستقیم فراهم شده است.

  مروجی فرد ذخیره معدن موجود را برای تامین مواد اولیه ۲ میلیون و ۹۶۷ تن دانست و گفت: جنوب استان کرمان از ظرفیت های معدنی بالفعل زیادی برخودار است که باید با فراهم کردن زمینه حضور بخش خصوصی از مزیت آنها  در رونق اشتغال و اقتصاد مردم استفاده شود.

  وی همچنین بهره برداری از کارخانه آرد الماس واقع در شهرک صنعتی شماره ٢ جیرفت را  با ظرفیت تولید سالانه ٦٠ هزار تن  از دیگر طرح هایی عنوان کرد که در سفر وزیر صمت به جنوب کرمان به بهره برداری رسیده است.

   مروجی فرد میزان سرمایه گذاری این واحد تولیدی  را ٥٠٠ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: تامین اعتبار آن  توسط بخش خصوصی و تسهیلات بانکی صورت گرفته است.

  رئیس سازمان صمت جنوب کرمان با اشاره به ظرفیت ایجاد اشتغال کارخانه آرد الماس گفت: با بهره برداری از کارخانه آرد الماس زمینه اشتغال ٣٤ نفر را به صورت مستقیم‌ فراهم شده است  و  از  امکان توسعه و تکمیل زنجیره تولید را نیز برخوردار است.

  وی افتتاح کارخانه تولید جعبه کارتن حفیظی با ظرفیت تولید سالانه ۱۸۰۰ تن و سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد ریال از دیگر طرح هایی اعلام کرد که زمینه اشتغال مستقیم برای  ۷ نفر را فراهم کرده است.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی