جهان
 • قرارداد ۱.۶ میلیون دلاری عربستان با آمریکا

  اسناد رسمی آمریکا از قرارداد جدید عربستان با یک شرکت آمریکایی برای تبلیغات و بهبود چهره ولیعهد سعودی خبر داد.
  قرارداد ۱.۶ میلیون دلاری عربستان با آمریکا

   اسناد رسمی ایالات متحده از قرارداد مشارکت بین رژیم سعودی و یک شرکت آمریکایی رونمایی کرد. این قرارداد در راستای بهبود چهره عربستان است تا دستاوردهای ادعایی رژیم آل سعود را در ایالات متحده تبلیغ کند.

  شرکت آمریکا یی «پرایم تایم مدیا» در خیابان ماساچوست در واشنگتن دی سی واقع شده است و ارزش قرارداد امضا شده بین طرف‌های آمریکایی و سعودی 1.6 میلیون دلار به منظور ایجاد محتوای تبلیغاتی به زبان انگلیسی و پخش اخبار از طریق شبکه‌های اجتماعی است.

  بر اساس این اسناد، عربستان از طریق شرکت سعودی برای توسعه و سرمایه گذاری فنی که یکی از شرکت‌های صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان است ، در این قرارداد نماینده داشت.

  بر اساس گزارش یک شرکت فناوری این شرکت آمریکایی با حکم سلطنتی در راستای متنوع سازی اقتصادی تاسیس شده است.

   «محمد بن سلمان» ولیعهد جوان سعودی در سال‌های اخیر همراستا با اقدامات سرکوبگرانه خود، هزینه‌های هنگفت در بخش تبلیغات و روابط عمومی را نیز فراموش نکرده و از هر ابزاری برای بهبود وجهه خود استفاده کرده است و بر اساس گزارشی که منتشر شد، وی با یک شرکت تبلیغاتی آمریکایی قرارداد پر هزینه‌ای را برای این منظور امضاء کرده است.

  پیش از این نیز محمد بن سلمان با گروه « ال اس 2» در خصوص بهبود جلوه عربستان در زمینه دفاع از حقوق بشر به ویژه حقوق زنان قراردادی امضا کرد. بر اساس گزارش یک سایت آمریکایی این شرکت یک میلیون دلار در ماه در ازای تبلیغاتی دریافت کرده تا نشان‌ دهد که عربستان در زمینه حقوق زنان اقداماتی را انجام می‌دهد.

  در همین راستا سفارت عربستان در واشنگتن اقدامات تبلیغاتی را انجام می‌دهد تا مشارکت زنان در فعالیت‌های ورزشی بین‌المللی را نشان دهد و این اقدام را به مثابه آغاز دوره جدیدی در زمینه دفاع از حقوق زنان تلقی کند.

  پیش از این وبسایت «نان پست» نیز در گزارشی قراردادهای دولت عربستان سعودی با شرکت‌ها و رسانه‌های فرانسوی را برای تبلیغ چهره محمد بن سلمان اعلام کرد و دلیل سکوت عربستان در قبال کاریکاتور توهین‌آمیز و اهانت به دین اسلام در فرانسه را تلاش این کشور برای صیقل دادن چهره خود از افکار عمومی غرب دانست. قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی