اخبار مسکن و عمران
 • کلنگ قطعه ۱ پروژه کنارگذر شرقی بناب به زمین زده شد

  با حضور معاون وزیر راه

  بناب- با حضور خیراله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنای حمل و نقل کشور، قطعه یک پروژه کنارگذر شرقی بناب به طول ۱۰ کیلومتر کلنگ زنی شد.
  کلنگ قطعه ۱ پروژه کنارگذر شرقی بناب به زمین زده شد

  به گزارش خبرنگار مهر، معاون وزیر راه و شهرسازی عصر امروز پنج شنبه در آئین کلنگ زنی این پروژه که مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی، فرماندار شهرستان، نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولین و مردم شهرستان نیز حضور داشتند، گفت: این پروژه در مجموع به طول ۱۹ کیلومتر در دو قطعه اجرا خواهد شد، ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است که حداکثر در طول ۴ سال اجرا و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

  خیراله خادمی اظهار کرد: اقدامات بزرگی در توسعه ریلی و آزادراهی و بزرگراهی در کشور در حال انجام است و سال گذشته برای اجرای طرح‌های زیرساخت‌های کشور ۲۰ هزار میلیارد تومان اختصاص یافت که ۱۷ هزار میلیارد تومان تخصیص یافت.

  مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنای حمل و نقل کشور گفت: در اجرای این پروژه‌های زیرساختی در کشور ۸۰ هزار نفر بطور مستقیم در کارگاه‌های پروژه‌ها مشغول کار هستند.

  وی افزود: هم اکنون ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر مسیر ریلی در حال اجرا را در کشور داریم که ۳۰ درصد کل مسیر ریلی کشور را تشکیل می‌دهد و در بحث آزادراهی نیز یک هزار و ۲۰۰ کیلومتر پروژه در حال اجرا داریم.

   کلنگ قطعه ۱ پروژه کنارگذر شرقی بناب به زمین زده شد

  معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اجرای پروژه‌های این وزارتخانه در آذربایجان شرقی تصریح کرد: در استان آذربایجان شرقی ۲ مسیر ریلی داریم و ۶ پروژه آزادراهی را نیز کار می‌کنیم و در تلاش هستیم با بهره برداری از خط ریلی میانه – تبریز طی ماه‌های آتی مسیر ریلی تهران تبریز ۱۱۴ کیلومتر به مدت ۵ ساعت کاهش یابد.

  خادمی با بیان اینکه در برنامه حدود یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مسیر ریلی در مرحله بهره برداری داریم؛ افزود: پیش بینی می‌شود ظرف دو سال آتی به بهره برداری کامل برسد.

  وی خاطرنشان کرد: قطعه یک پروژه کنارگذر شرقی بناب که با پیگیری‌های نماینده مردم شهرستان امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی آن هستیم، ۱۰ کیلومتر و قطعه دو پروژه نیز به طول ۹ کیلومتر است که پیش بینی می‌شود بالای ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار صرف پروژه شده و ظرف چهار سال آتی مورد بهره برداری قرار گیرد.

  معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنای حمل و نقل کشور در ادامه تأکید کرد: امیدواریم مردم در اجرای سریع پروژه نهایت همکاری را به عمل آورند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی