اخبار مسکن و عمران
 • بازدید مقامات ایران و آذربایجان از زیرساخت های حمل و نقل آستارا

  ایسنا/گیلان مقامات عالی رتبه دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان، از زیرساخت های حمل و نقل زمینی، ریلی و دریایی در شهرستان مرزی بندر آستارا بازدید کردند.
  بازدید مقامات ایران و آذربایجان از زیرساخت های حمل و نقل آستارا

   "شاهین مصطفی اف"، معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان، جاوید قربان اف" مدیرعامل راه آهن جمهوری آذربایجان، "محمد اسلامی" وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران، "سعید رسولی" مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران، "محمد راستاد" رئیس سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران و استانداران استان های شمال غرب کشور از زیرساخت های وزارت راه و شهرسازی در شهرستان مرزی بندر آستارا بازدید کردند.

  هیأت ایرانی و آذری در بدو ورود به کشور از مرز زمینی آستارا، مراحل محوطه سازی گمرک زمینی این شهرستان را بازدید و میزان پیشرفت این پروژه بزرگ را بررسی کردند.

  بازدید از بارانداز بین المللی ریلی آستارا و ارزیابی میزان پیشرفت پایانه غلات و پایانه نفتی این بارانداز از دیگر برنامه های سفر مسئولان دو کشور بود.

  مسئولان دو کشور سپس با حضور در پل ریلی آستاراچای که راه آهن جمهوری اسلامی ایران را به جمهوری آذربایجان متصل می کند، بر تسریع در احداث پل جدید ترانزیتی در ضلع شمالی پل ریلی تأکید کردند.

  هیأت آذری پس از بازدید از زیرساخت های مرز زمینی و مرز ریلی، جمهوری اسلامی ایران را به مقصد "باکو"، پایتخت جمهوری آذربایجان ترک کردند.

  وزیر راه و شهرسازی و هیأت ایرانی در ادامه این سفر با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا، میزان توسعه و پیشرفت این مجتمع بندری را از نزدیک بررسی و دستورات لازم را در راستای تسریع در عملیات لایروبی و توسعه دیگر فازها صادر کردند.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی