اخبار اقتصادی
 • تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از حقوق‌های نجومی در کمیسیون برنامه

  نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از موافقت این کمیسیون با تقاضای جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از دریافت و پرداخت حقوق‌های نامتعارف و نجومی خبر داد.

  محمد خدابخشی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز (سه شنبه) کمیسیون برنامه که با حضور انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری استخدامی کشور برگزار شد، گفت: در این جلسه درخواست تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از دریافت و پرداخت حقوق های نامتعارف و نجومی مورد بررسی قرار گرفت.

  وی افزود: در بحث رسیدگی به درخواست جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از پرداخت دریافت و پرداخت حقوق های نامتعارف و نجومی، انصاری اعلام کرد که پیش از این با کمک دیوان محاسبات حدود ۲۳ میلیارد تومان از محل حقوق های نجومی به خزانه دولت بازگردانده شده، اما در نهایت بعد از بحث و بررسی ها، انجام این تحقیق و تفحص نیز به تصویب اعضای این کمیسیون رسید.

  وی یادآور شد: همچنین در این جلسه رسیدگی به درخواست جمعی از نمایندگان برای اعمال ماده ۲۳۴ با موضوع استنکاف دولت از ساماندهی سامانه ثبت حقوق و مزایا بررسی و به رای گذاشته شد اما پس از رأی گیری، این درخواست به تصویب کمیسیون نرسید.

  خدابخشی ادامه داد: بررسی درخواست تعدادی از نمایندگان جهت انجام تحقیق و تفحص از عملکرد دولت درخصوص اجرای قانون تامین کالاهای اساسی و تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی و قوانین حقوق و دستمزد نیز در دستورکار این جلسه بود که در نهایت به تصویب کمیسیون رسید.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی