اخبار قیمت ها
 • کرونا فروشگاه زنجیره‌ای ۲۴۰ ساله را ضربه فنی کرد

  آخرین شعبه‌های فروشگاه زنجیره‌ای «دبنهامز» Debenhams در‌های خود را به روی مشتریان بستند و به این ترتیب به فعالیت بیش از ۲۴۰ سال این فروشگاه پایان دادند.

  به گزارش خبرگزاری دانشجو به نقل از بی بی سی، آخرین شعبه‌های فروشگاه زنجیره‌ای "دبنهامز" Debenhams روز شنبه در‌های خود را به روی مشتریان بستند و به این ترتیب به فعالیت بیش از ۲۴۰ سال این فروشگاه پایان دادند.

  خریداران برای استفاده از تخفیف‌های این فروشگاه در روز‌های پایانی خود به آخرین فروشگاه‌ها مراجعه کردند. اما ۲۸ فروشگاه باقی مانده اکنون برای همیشه بسته می‌شوند.

  برند "دبنهامز" در ماه ژانویه توسط شرکت خرده فروشی فعال در صنعت مد یعنی شرکت بوهو Boohoo با قیمت ۵۵ میلیون پوند خریداری شد و قرار است این برند به تجارت آنلاین خود ادامه دهد.

  در اوج فعالیت خود، بیش از ۱۵۰ فروشگاه دبنهامز در سراسر انگلستان وجود داشت، اما این فروشگاه زنجیره‌ای پس از چندین سال افت فروش در سال ۲۰۱۹ وارد فرایند انحلال شد.

  بر اساس این گزارش، همه گیری کرونا آخرین ضربه به کسب و کار این فروشگاه بود.

  در ماه دسامبر، صاحبان این فروشگاه زنجیره‌ای اعلام کردند که این کسب و کار با ۱۲۰۰۰ شغل در حال نابودی است.

  ریشه دبنهام به سال ۱۷۷۸ برمی گردد که ویلیام کلارک مغازه‌ای را در West End لندن افتتاح کرد و پارچه، سرپوش و چتر‌های چوبی می‌فروخت.

  این برند تا دهه ۱۹۵۰ بزرگترین فروشگاه انگلیس با ۱۱۰ شعبه بود.

  با این حال، در سال‌های اخیر، تغییر عادت مردم به سمت خرید آنلاین به فروش و تجارت این فروشگاه ضربه زد.

  پس از پایان تعطیلات کرونایی، ۹۷ فروشگاه مجدداً افتتاح شدند تا آخرین محصولات فروش رود و طی دو هفته گذشته به تدریج تعطیل شدند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی