تولید
 • حل مشکل ۴ شرکت تولید کننده واکسن توسط سازمان بازرسی

  حجت الاسلام و المسلمین درویشیان خبر داد؛

  ایران اکونومیست-رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: برای ۴ شرکت تولید کننده واکسن مشکلات مالی و ارزی به وجود آمده بود که با پیگیری‌های سازمان بازرسی مشکلات آن‌ها حل شد.

  حجت الاسلام و المسلمین درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به عملکرد این سازمان در سال گذشته اظهار کرد: سال گذشته ۵۳۶ مورد بازدید از واحد‌های تولیدی به عمل آوردیم و بسیاری از مشکلات در خلال این بازدید‌ها بررسی و مرتفع شدند.

  وی ادامه داد: همچنین سال گذشته مشکلات ۶۴۷ واحد تولیدی بدون تشکیل پرونده پیگیری و رفع شدند و به دنبال این بازدید‌ها موفق شدیم تا از تعطیلی ۴۴۷ بنگاه و واحد تولیدی جلوگیری کنیم.

  حجت الاسلام و المسلمین درویشیان درباره شکایات واصله در سازمان بازرسی بیان کرد: سال گذشته در مجموع ۳۳۶ شکایت از سمت کارآفرینان نسبت به دستگاه‌های اجرایی داشتیم که از این تعداد به ۱۸۲ شکایت رسیدگی شده است.

  رئیس سازمان بازرسی کشور تصریح کرد: همکاران من ۵۵ هزار واحد تولیدی و صنعتی را رصد می‌کنند و از این تعداد ۳۴ هزار و ۳۵۲ واحد فعال و بیش از ۱۵ هزار واحد تعطیل و مابقی نیمه تعطیل هستند.

  وی افزود: یکی از مشکلات تولید در کشور، فرایند سخت و طولانی اخذ مجوزهای فعالیت اقتصادی است.

  رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به شرکت‌های تولیدی واکسن بیان کرد: برای ۴ شرکت تولید کننده واکسن مشکلات مالی و ارزی به وجود آمده بود که با پیگیری‌های سازمان بازرسی مشکلات آن‌ها حل شد و به چرخه تولید آمدند.

  وی ادامه داد: در ارتباط با مواد اولیه تولید واکسن و ترخیص آن‌ها پیگیری‌ها انجام شده و این کالا‌ها در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

  حجت الاسلام و المسلمین درویشیان درباره واحد‌های تولیدی گفت: با هدف جلوگیری از خروج واحد‌های تولیدی تملک شده توسط بانک‌ها از چرخه تولید، در سال گذشته ۸۵۱ واحد تولیدی را رصد کردیم.

  رئیس سازمان بازرسی کشور تصریح کرد: در سال گذشته ۳۲۸ پروژه نیمه تمام در دستور کار قرار گرفتند و پیشرفت ۶۴ درصدی داشتند.

  باشگاه خبرنگاران جوانقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی