تولید
 • روابط عمومی قدرتمند، رشد سازمان را تضمین می‌کند

  پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی:

  دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با صدرو پیامی؛ ۲۷ اردیبهشت ماه؛ «روز ارتباطات و روابط‌عمومی» را گرامی داشت.

  به گزارش پول نیوز، ۲۷ اردیبهشت فرا رسید؛ روزی که باید به همه عزیزانی که در حوزه ارتباطات و روابط عمومی با همتی مضاعف مشغول خدمت‌رسانی هستند خدا قوت و خسته نباشید گفت.

  در زمانه‌ای که جریان انتقال آنی اطلاعات و داده‌ها تاثیر بسزایی در سودآوری سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی دارد وجود یک روابط عمومی قدرتمند و مسلط به تمامی ابزار‌های اطلاع‌رسانی امکان سودآوری بیشتر، رقابت‌پذیری و مسیر رو به رشد سازمان را در تمامی سطوح فراهم می‌کند. افزون بر این، سربرآوردن شبکه‌های قدرتمند اجتماعی و در هم‌تنیده شدن اخبار سره و ناسره نقش روابط عمومی را در شرایط کنونی برای انتقال اطلاعات صحیح به افکار عمومی و ذینفعان پررنگ‌تر و وظیفه‌اش را سنگین‌تر می‌سازد.

  بدون شک، بدون بازنمایی دستاورد‌ها و زحمات سختکوشان صنعت مس در ثبت رکورد‌های تولیدی و توسعه‌ای بی‌شمار در شرایطی که کشور در معرض سخت‌ترین تحریم‌های ناجوانمرادانه قرار داشت تداوم این موفقیت‌ها امکان پذیر نبود.

  اینجانب با تبریک این روز مبارک به همه فعالان خستگی‌ناپذیر و خردمند حوزه ارتباطات و روابط عمومی، به ویژه همکاران تلاشگر حوزه روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی صنایع ایران، برای همه این عزیزان سلامتی و تندرستی و آرزوی موفقیت دارم.

  اردشیر سعدمحمدی
  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران
   
   


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی