اخبار خودرو
 • تجمع تعدادی از متقاضیان خودروی «شاهین» مقابل سایپا + عکس و فیلم

  ایلنا گزارش می‌دهد:

  تعدادی از متقاضیان خودروی شاهین صبح امروز در برابر شرکت سایپا دست به تجمع زدند. تجمع کنندگان به عدم تحویل به موقع خودرو و چند مورد دیگر معترض بودند.

  تعدادی از متقاضیان خودروی شاهین صبح امروز در برابر شرکت سایپا دست به تجمع زدند. تجمع کنندگان به عدم تحویل به موقع خودرو و چند مورد دیگر معترض بودند.

  به گزارش خبرنگار ایلنا، تعدادی از متقاضیان خودروی شاهین صبح امروز در برابر شرکت سایپا دست به تجمع زدند. تجمع کنندگان به عدم تحویل به موقع خودرو و چند مورد دیگر معترض بودند.

  تجمع کنندگان می‌گویند با گذشت بیش از چهارماه از تکمیل وجه، خودروی آنها به موقع تحویل داده نشده است. آنها موارد دیگری مانند عدم صدور دعوتنامه مجدد بعد از گذشت چهار ماه از دعوتنامه اول، حذف بعضی از آپشن‌هایی که به سازمان حمایت از مصرف کننده اعلام شده بود، عدم تحویل خودرو با رنگ درخواستی، تعویض ضبط خودرو از فابریک به سراتویی، مشکلات فنی مانند آتش سوزی و خاموش شدن و همچنین قیمت بالای خودرو را دلایل اعتراض و تجمع خود می‌خوانند.

  برخی از تجمع کنندگان به خبرنگار ایلنا گفتند: قیمت پنجاه درصد خودرو هشتاد میلیون تومان بود ولی برای پنجاه درصد دیگر 187 میلیون اعلام شده است. بسیاری از این قیمت شوکه شدند چراکه بر اساس قیمت هشتاد میلیون تومانی برنامه‌ریزی کرده بودند، به همین علت بسیاری از متقاضیان نتوانستند تکمیل وجه خود را انجام دهند. همچنین با گذشت چهار ماه از دعوتنامه اول هنوز دعوتنامه مجدد صادر نشده است.

  24

  25

  حجم ویدئو: 24.78M | زمان ویدئو: 00:01:21
  دانلود فایل ویدئویی


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی