اخبار بازار ارز
 • آخرین پرچم‌دار و گوشی رول‌شونده‌ی LG فقط به دست کارمندان این شرکت می‌رسند

  شرکت LG قبل از خروج کامل از بازار موبایل، مشغول ساخت چند گوشی بوده که از بین آن‌ها می‌توانیم به گوشی رول‌شونده و گوشی پرچم‌دار LG Velvet 2 Pro اشاره کنیم. حالا طبق اعلام یکی از افشاگران، تعدادی از مدل‌های تولید شده از این دو گوشی با قیمت ارزان‌تر به کارمندان این شرکت فروخته خواهند شد.

  این افشاگر اعلام کرده که حدود ۳۰۰۰ عدد از LG Velvet 2 Pro تولید شده و قرار است به دست کارمندان این شرکت برسند. این گوشی از نظر ظاهری شباهت زیادی به نسل قبلی دارد ولی از دکمه‌های لمسی بهره می‌برد. اگرچه مشخصات سخت‌افزاری این گوشی پرچم‌دار فاش نشده، اما در پنل پشتی آن شاهد دوربین‌های بزرگ‌تری نسبت به نسل قبلی هستیم.

  گفته می‌شود این گوشی با قیمت ۱۷۰ دلار در اختیار کارکنان قرار می‌گیرد و هرکدام از آن‌ها هم صرفا می‌توانند دو عدد از این گوشی را بخرند. همچنین گفته می‌شود این گوشی تا ۶ ماه بعد از عرضه دارای گارانتی سخت‌افزاری است و هیچ آپدیت نرم‌افزاری هم برای آن منتشر نخواهد شد.

  آخرین گوشی پرچم‌دار LG

  همچنین کارمندان LG می‌توانند گوشی رول‌شونده‌ی این شرکت را هم بخرند که البته معلوم نیست چه تعداد از این گوشی تولید شده و با چه قیمتی به دست این افراد می‌رسد. شرکت LG ماه‌ها قبل اعلام کرد که به‌زودی اولین گوشی رول‌شونده‌ی جهان را راهی بازار می‌کند که با تعطیلی بخش موبایل این شرکت، گوشی موردنظر هم به طور کامل کنار گذاشته شد.

  در ضمن لازم به ذکر است که این گوشی‌ها هیچوقت راهی فروشگاه‌های اینترنتی نخواهند شد زیرا به کارمندان اعلام شده که آن‌ها نمی‌توانند این گوشی‌ها را به فروش برسانند.

  • چرا LG از بازار گوشی هوشمند خارج شد؟

  منبع: GSM Arenaقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی