اخبار مسکن و عمران
 • بهترین شاسی بلند‌ها که می‌توانند بکسل کنند +عکس

  در این گزارش لیستی از بهترین ماشین‌های شاسی بلند با حداکثر ظرفیت یدک کشی معرفی شده است.

  بهترین شاسی بلند‌های سایز متوسط دنیا که می‌توانند بکسل کنند +عکس
  به گزارش صبحانه،خودرو های شاسی بلند به دلیل دارا بودن زیاد فضای سرنشین و انعطاف پذیری، بسیار محبوب هستند. اگر می‌خواهید اطلاعاتی در مورد خودروهای شاسی بلندی که می توانند بکسل کنند بدانید، در این گزارش لیستی از بهترین شاسی بلندهای سنگین حمل و نقل را بررسی کرده ایم.

  در این گزارش برترین خودروهای موجود در بازار را برای سال ۲۰۲۱ بررسی شده اند که ترکیبی سالم از SUV‌های سایز متوسط ​​تا بزرگ و از سطح ابتدایی تا لوکس را در خود جای داده اند.

  تولید شاسی بلندهای سایز متوسط ​​در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته اند و بیش از هر زمان دیگری نیرو و فضای بیشتری را ارائه می‌دهند، بنابراین جای تعجب ندارد که این گزینه‌ها ​​در زمینه یدک کشی مشکلی با همتایان سایز بزرگ خود نداشته باشند.

  چشم انداز امروزی شاسی بلندهای سایز متوسط ​​بسیار متنوع است، اما اگر به دنبال تهیه یک وسیله نقلیه خانوادگی هستید که بتواند بدون نیاز به یک SUV بزرگ، یدک بکشد، در اینجا بهترین گزینه‌های معرفی شده اند.

  جیپ گراند چروکی ۲۰۲۱

  بهترین شاسی بلند‌ها که می‌توانند بکسل کنند +عکس

  جیپ گرند چروکی ۲۰۲۱  یک وسیله حمل و نقل خانوادگی محکم و یک آفرود بسیار خوب است که در یدک کشی نیز بسیار خوب عمل می کند. مدل پایه با یدک کش‌های استاندارد ۳.۶ لیتری V۶ فقط 1587 کیلوگرم وزن دارد، در حالی که گراند چروکی با V۸ اختیاری ۵.۷ لیتری تنها در صورت اضافه کردن بسته Trailer Tow Group IV و چهار چرخ متحرک به 3265 کیلوگرم می‌رسد، افزودن آن گزینه یدک کشی، ۸۹۵ دلار بیشتر از قیمت اولیه Grand Cherokee است.

  حداکثر ظرفیت یدک کش: 3265 کیلوگرم
  قیمت شروع: ۳۴ هزار و  ۳۹۵ دلار

  آئودی Q۷ / Q۸ ۲۰۲۱

  بهترین شاسی بلند‌ها که می‌توانند بکسل کنند +عکس

  اگر به دنبال خودرویی سبک در عین حال مقاوم با فضای سرنشین مناسب هستید، آئودی Q۷ سه ردیف و کوپه Q۸ و همچنین مدل‌های اسپرت SQ۷ و SQ۸) گزینه مناسبی هستند. برای رسیدن به حداکثر ظرفیت یدک کشی 3492 کیلوگرمی ، بسته یدک کش ۷۵۰ دلاری مورد نیاز است و Q۷ نیز باید به موتور اختیاری V۶ مجهز شود.

  حداکثر ظرفیت یدک کش: 3492 کیلوگرم
  قیمت شروع: ۶۹ هزار و  ۲۹۵ دلار

  پورشه کاین / کاین کوپه ۲۰۲۱

  بهترین شاسی بلند‌ها که می‌توانند بکسل کنند +عکس

  پورشه کاین یکی از اولین شاسی بلندهای سایز متوسط ​​است که توسط شرکت Volkswagen AG تولید شده است و موفقیت آن منجر به عملکرد اضافی و شاسی بلندهای لوکس از جمله آئودی Q۷ / Q۸، بنتلی بنتایگا و لامبورگینی اوروس شده است. پورشه کاین ۲۰۲۱ به صورت کوپه زیبا و دلپذیر در دسترس است و هر دو نسخه در صورت مجهز بودن به بسته بکسل ۶۶۰ دلاری، ظرفیت یدک کشی 3 هزار و 499 کیلوگرم را دارند.

  حداکثر ظرفیت یدک کش: 3499 کیلوگرم
  قیمت شروع: ۶۸ هزار و  ۸۵۰ دلار

  لندرور  اسپرت ۲۰۲۱

  بهترین شاسی بلند‌ها که می‌توانند بکسل کنند +عکس

  لندرور اسپرت  ۲۰۲۱ در زمان یدک کشی با حداکثر امتیاز 3499  کیلوگرمی، همچنان  توانایی بالایی را دارد. برای حداکثر یدک کشی، Range Rover باید به بسته یدک کشی ۱۱۰۰ دلاری مجهز باشد که گیرنده فشار و کمک پیشرانه پیشرفته و همچنین سایر ویژگی ها را به خود اضافه کند. حداکثر ظرفیت یدک کشی Range Rover Sport با تمام تنظیمات پیشرانه به جز مدل پلاگین هیبریدی موجود است که حداکثر 3499   کیلوگرم است.

  حداکثر ظرفیت یدک کش: 3499   کیلوگرم
  قیمت شروع: ۷۰هزار و  ۸۵۰ دلار

  لندرور رنجرور ۲۰۲۱

  بهترین شاسی بلند‌ها که می‌توانند بکسل کنند +عکس

  لندرور رنجرور یکی از نمونه‌های اولیه یک شاسی بلند سرسخت است و با وجود اینکه امروزه بیشتر به عنوان یک وسیله نقلیه لوکس شناخته می‌شود،  اما قابلیت یدک کشی تا حداکثر 3499 کیلوگرمی را  برای کشیدن تقریبا هر چیزی که به آن نیاز دارید، دارد. برای حداکثر یدک کشی، Range Rover باید به بسته یدک کشی ۱۱۰۰ دلاری مجهز باشد که یک گیرنده ضربه گیر و یک سیستم کمک راننده پیشرفته Land-Rover و همچنین سایر ویژگی ها را به آن اضافه کند. این ظرفیت در هر دو مدل استاندارد یا شاسی بلند و همه تنظیمات پیشرانه به جز مدل پلاگین هیبریدی موجود است .

  حداکثر ظرفیت یدک کش: 3499 کیلوگرم
  قیمت شروع: ۹۳ هزار و ۳۵۰ دلار

  بنتلی بنتایگا ۲۰۲۱

  بهترین شاسی بلند‌ها که می‌توانند بکسل کنند +عکس

  در حالی که هیچ گونه شاسی بلند لوکس و کاملاً قدرتمندی برای یدک کشی وجود ندارد، اما بنتلی بنتایگا ۲۰۲۱ قطعاً در رده اول لوکس‌ترین‌ها قرار دارد. بنتلی بنتایگا را با دو گزینه یدک کشی با گزینه‌های یک میله یدک کش جمع کننده و همچنین یک میله یدک کش ثابت ارائه می‌دهد و هر دو حداکثر ظرفیت یدک کشی بنتایگا 3499 کیلوگرم را دارند.

  حداکثر ظرفیت یدک کش: 3499 کیلوگرم
  قیمت شروع: ۱۷۹ هزار و  ۷۲۵ دلار

  لندرور دیفندر ۲۰۲۱

  بهترین شاسی بلند‌ها که می‌توانند بکسل کنند +عکس

  لندرور دیفندر ۲۰۲۱ یک شاسی بلند آفرودی الهام گرفته از سیستم یکپارچه سازی با سیستم عامل است و تقریباً ظرفیت یدک کشی سنگین 3719 کیلوگرم را دارد. این حداکثر درجه بندی یدک کشی فقط در دیفندر ۱۱۰ چهار درب مجهز به بسته بکسل ۱۱۰۰ دلاری وجود دارد که گیرنده و کمک راننده را هدایت می‌کند. با این وجود دیفندر ۹۰ دو درب هنوز هم به اندازه یک Ranger Rover با حداکثر ظرفیت 3499 کیلوگرم قابلیت بکسل دارد.

  حداکثر ظرفیت یدک کش: 3719  کیلوگرم
  قیمت شروع: ۵۱ هزار و  ۲۵۰ دلار

  لندرور دیسکاوری ۲۰۲۱

  بهترین شاسی بلند‌ها که می‌توانند بکسل کنند +عکس

  اگر لندرور می‌خواهید که بیشترین ظرفیت بکسل را داشته باشد، لندرور دیسکاوری ۲۰۲۱ بهترین گزینه است. دیسکاوری با مجهز بودن به V۶ توربوشارژ موجود و بسته یدک کشی ۱۱۵۰ دلاری همراه با گیرنده ضربه گیر و کمک یدک کش پیشرفته خود و همچنین Terrain Response و All Terrain Progress Control،  قادر است تا 3719 کیلوگرم نیز یدک بکشد.

  حداکثر ظرفیت یدک کش: 3719 کیلوگرم
  قیمت شروع: ۵۳ هزار و  ۶۵۰ دلار

  دوج دورانگو ۲۰۲۱  

  بهترین شاسی بلند‌ها که می‌توانند بکسل کنند +عکس

  دوج دورانگو ۲۰۲۱ یکی از بهترین شاسی بلندها برای حداکثر یدک کش با حداکثر ظرفیت 3946 کیلوگرم است که بالاترین ظرفیت یدک کشیدر  تمام شاسی بلندها برای سال ۲۰۲۱ شناخته می شود. این حداکثر یدک کش است.

  حداکثر ظرفیت یدک کش: 3946 کیلوگرم
  قیمت شروع: ۳۳ هزار و ۴۹۰ دلار


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی