اخبار اقتصادی
 • بررسی عملکرد مالی سال ٩٩ کشور با حضور خزانه‌دار در کمیسیون‌ بودجه

  سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از بررسی عملکرد مالی سال ۱۳۹۹ کل کشور با حضور خزانه‌دار کل کشور خبر داد.

  محمد مهدی مفتح در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به جلسه عصر امروز(یکشنبه) کمیسیون برنامه و بودجه گفت: طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کشور اعاده شده از سوی شورای نگهبان در دستور کار جلسه امروز قرار گرفت. پیش از این ایراد شورا در این کمیسیون رفع شده بود اما مورد تایید قرار نگرفت بنابراین در این نشست بعد از بحث و بررسی اصلاح و به صحن علنی ارائه خواهد شد.

  وی افزود: طرح اصلاح موادی از قانون دیوان محاسبات کشور نیز در این جلسه مطرح شد، براساس پیشنهاد طراحان اختیاراتی برای نظارت دیوان بر حوزه‌هایی غیر از وزارتخانه‌ها و موسسات دولتی مانند شهرداری‌ها درخواست شده بود تا نحوه هزینه کرد بودجه عمومی این مراکز هم مورد بررسی قرار بگیرد که تصمیم‌گیری درباره آن به جلسه بعد موکول شد.

  مفتح یادآور شد: در این جلسه همچنین عملکرد مالی سال ۱۳۹۹ کل کشور با حضور سید رحمت‌الله اکرمی خزانه‌دار کل کشور بررسی و وی به صورت جزئی میزان منابع و مصارف بودجه سال گذشته را بیان کرد و در ادامه هم پورمحمدی معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه شرایط اقتصادی کشور و عملکرد دولت در حوزه بودجه ای و اقتصادی را تشریح و نمایندگان نیز نقطه نظرات خود را درباره موضوع بیان کردند.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی