اخبار خودرو
 • شاسی بلندی لوکس بیوک با ۲۲۸ اسب بخار قدرت +تصاویر

  بیوک انویژن ۲۰۲۱؛

  پدال نیوز: کارخانه خودروسازی بیوک، شاسی بلند انویژن (Envision) را برای سال ۲۰۲۱ دوباره طراحی کرده است و ۲۲۸ اسب بخار قدرت دارد.

  به گزارش پدال نیوز؛ کارخانه خودروسازی بیوک، شاسی بلند(انویژن )Envision را برای سال ۲۰۲۱ دوباره طراحی کرده است و آن را با طراحی چشم نواز، بسیار زیبا‌تر از آنچه مدل  ۲۰۲۰ ارائه داد، طراحی کرده است.

  با طراحی بیرونی چشم نواز و امکانات مجلل، بیوک Envision جدید باید اثبات کند که یک شاسی بلند لوکس جمع و جور است. بیوک Envision ۲۰۲۱  اکنون خود را بین خودروهای لوکس جای داده است.

  فضا و طراحی داخلی با ویژگی‌های استاندارد پوشیده شده و این امر Envision را بسیار زیبا و متفاوت کرده است. اما ویژگی‌های رانندگی شامل  یک پیشرانه ۲.۰ لیتری توربو با قدرت ۲۲۸ اسب بخار قدرت است که به یک گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک متصل می‌شود.

  طراحی داخلی بیوک انویژن ۲۰۲۱

  لیست ویژگی‌های استاندارد شامل فناوری کمکی راننده مانند پرتوی اتوماتیک، ترمز اضطراری خودکار با تشخیص عابر پیاده است.‌ کابین مجلل آن دارای صندلی‌های چرمی، شارژ بی سیم تلفن هوشمند و صندلی راننده با قابلیت ماساژ است.

  خریداران Envision Essence با به روزرسانی ۴ هزار دلاری نسبت به مدل پایه، از امکاناتی نظیر رینگ‌های ۱۸ اینچی مخصوص تریم، بالابر عقب با قدرت، صندلی‌های جلوی گرم شونده و صفحه نمایشگر و سرگرمی ۱۰.۲ اینچی بهره‌مند خواهند شد. همچنین بسته Sport Touring اختیاری نیز پیشنهاد می شود که به چرخ‌های ۲۰ اینچی و تزئینات بیرونی تیره اضافه می‌شود.

  طراحی ظاهری بیوک انویژن ۲۰۲۱

  کسانی که به دنبال یک سواری لوکس هستند باید سواری این خودرو را تجربه کنند، بیوک تنها یک موتور در زیر کاپوت  En۲۱ ارائه می‌دهد. این یک موتور ۲.۰ لیتری چهار سیلندر ۲۲۸ اسب بخاری است. این خودرو با یک گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک جفت می‌شود و پیشرانه جلو نیز استاندارد است.

  مشخصات فنی بیوک انویژن ۲۰۲۱

  صفر تا 100 این خودرو لوکس  ۷.۳ ثانیه‌ است. طراحی داخلی Envision کاملا متفاوت به نظر می‌رسد، کابین فضای لوکسی را ارائه می دهد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی