اخبار اقتصادی
 • هواپیمایی سقوط نکرده است

  نتیجه تجسس تیم سازمان هواپیمایی در شرق تهران؛

  مدیر کل دفتر سوانح سازمان هواپیمایی کشور گفت: تیم‌های عملیات و جستجو سازمان هواپیمایی به سرعت در منطقه "تلو" شرق تهران حاضر شدند، اما به هیچ عنوان آثاری از سقوط هواپیما در آنجا دیده نمی‌شود.

  به گزارش خبرگزاری دانشجو، حسن رضایی فر مدیر کل دفتر سوانح سازمان هواپیمایی کشور با بیان اینکه ساعاتی پیش خبری مبنی بر سقوط هواپیمایی دو نفره در شرق تهران منتشر شد،  گفت: تیم های عملیات و جستجو سازمان هواپیمایی به سرعت در منطقه "تلو" حاضر شدند.


  او ادامه داد: در منطقه تلو فرودگاه سپهر قرار دارد که هواپیماهای سبک و فوق سبک در آنجا فعالیت می کند بنابراین به سرعت اورژانس و نیروی انتظامی به محل حادثه اعزام می شوند اما به هیچ عنوان آثاری از سقوط هواپیما در آنجا دیده نمی شود.


  او ادامه داد: با اداره کل منابع هواپیما هم صحبت انجام شد حتی فلایت چک هم  پروازی با این مشخصات وجود نداشته است، همچنین با بخش نظامی و غیر نظامی هم هماهنگی صورت گرفت و مشخص شد هیچ پروازی در این منطقه صورت نگرفته است.

  رضایی فر بیان کرد: پس از دریافت خبر سقوط یک فروند هواپیمای فوق سبک عملیات تجسس ‌و نجات در منطقه انجام پذیرفت اما موردی یافت نشده است.

  بالگرد ناجا و آتش نشانی پردیس پس از جستجوی منطقه به محل بازگشته و موردی را پیدا نکردند بنابراین تاکنون خبر سقوط هواپیمای فوق سبک مورد تایید نیست.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی