اخبار اقتصادی
 • فرصت طلایی برای تولیدکنندگان و بازرگانان گروه شیمیایی و حلال‌ها

  امروزه با توجه به تغییرات تکنولوژی بسیاری مشتریان برای یافتن کالا یا خدمات از اینترنت استفاده کنند. این روند به سرعت در حال گسترش در همه حوزه ها هست.

  به گزارش ایسنا بنابر اعلام سایت ارانیکو، مواد شیمیایی و حلال نیز از این قاعده مستثنا نیست. به عبارت دیگر درحال حاضر تعداد زیادی از مشتریان احتمالی فعالان گروه شیمیایی و حلال برای تهیه مواد مرتبط، آگهی ­های گروه شیمیایی و حلال را در اینترنت جستجو می کنند و در اینترنت به دنبال تامین کنندگان و فروشندگان هستند. حال اگر در این فضا حضور جدی و پررنگ نداشته باشید سهم بزرگی از بازار را از دست خواهید داد و احتمالا بزودی کسب و کارتان با مشکلات زیادی مواجه می شود.

  راهکار برای حضور در فضای آنلاین تولیدکنندگان و بازرگانان گروه شیمیایی و حلال­ها

  یک راهکار مناسب برای حضور در فضای آنلاین تولیدکنندگان و بازارگانان شیمیایی و حلال، ثبت نام در سایت­های مرجع مرتبط به عنوان تامین­کننده یا فروشنده است. این سایت­ها مرجعی برای استعلام قیمت، موجودی و خرید و فروش مواد اولیه مرتبط هستند.

  سایت ارانیکو به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مراجع آنلاین مواد گروه شیمیایی و حلال­ها این فرصت را برای فعالان این حوزه به وجود آورده تا کاربران با ثبت نام و آگهی محصولات خود بتوانند حضور پررنگی در فضای آنلاین داشته باشند.

  ارانیکو در بسیاری از کالاهای گروه شیمیایی و حلال از جمله فنول، اوره، کربن فعال، دی اکسید تیتانیوم، اسید سیتریک، تولوئن، بوتیل گلیکول، سود سوز آور، بنتونیت، اسید استئاریک، تالک، گلیسیرین، کربومر، اسید سولفونیک، استون، پلی اتیلن گلیکول، استیک اسید، کالیفون، سدیم کربنات، آب اکسیژنه، متیلن کلراید، تری اتانول آمین، کاستیک سودا، سدیم لوریل اتر سولفات (تگزاپون)، حلال 402، حلال 410، سدیم تری پلی فسفات و ... دارای پتانسیل های زیادی برای بازاریابی است که از آن می‌توانید جهت افزایش فروش خود استفاده کنید.

  انتهای رپرتاژ آگهیقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی