اخبار اقتصادی
 • افزایش حقوق کارکنان رسمی نفت بررسی می‌شود

  رئیس کمیسیون انرژی خبر داد؛

  رئیس کمیسیون انرژی از رسیدگی به وضعیت محاسبه حقوق کارکنان رسمی نفت خبر داد.

  رئیس کمیسیون انرژی از رسیدگی به وضعیت محاسبه حقوق کارکنان رسمی نفت خبر داد.

  به گزارش خبرنگار ایلنا، فریدون عباسی دوانی در توییتر خود درباره افزایش دستمزد کارکنان وزارت نفت نوشت: افزایش حقوق و دستمزد کارکنان وزارت نفت و رضایت عزیزان متخصص، از اولویت‌های پیشرفت و تولید ثروت در کشور است. در جلسه کمیسیون انرژی با وزارت نفت، ضمن بررسی، نامه‌ای برای روسای محترم جمهور و مجلس شورای اسلامی تهیه و با شرح موضوع، درخواست شد که در جلسه سران قوا مشکل سریع حل شود. 

  55

  کارکنان رسمی نفت روز دوشنبه (۲۰ اردیبهشت) در اعتراض به نحوه محاسبه حقوق مقابل مجلس و ستاد ستاد مرکزی مناطق نفت‌خیز جنوب در اهواز تجمع کردند. 

  اگرچه عباسی دوانی از رسیدگی به مطالبات کارکان وزارت نفت خبر داده است اما مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت، روز گذشته (۲۱ اردیبهشت) در واکنش به اعتراضات اخیر کارکنان رسمی نفت نسبت به نحوه افزایش حقوق و دستمزدها در سال جاری، اعلام کرد: محدودیت‌های پیش آمده، ناشی از تغییرات اعمال شده از سوی مجلس در لایحه بودجه است و وزارت نفت در عین حال که کارکنان خود را محق می‌داند و برای صیانت از حقوق ایشان تلاش‌ها و نامه‌نگاری‌های فراوانی نیز انجام داده است، اما امکان تخطی از قانون مصوب بودجه کل کشور را ندارد.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی