اخبار اقتصادی
 • کشف 73 هزار لیتر سوخت قاچاق از لنج های صیادی در کیش

  فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از توقیف پنج فروند لنج صیادی و کشف 73 هزار لیتر سوخت قاچاق خبرداد.

  فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از توقیف پنج فروند لنج صیادی و کشف 73 هزار لیتر سوخت قاچاق خبرداد.

  به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ علی اصغر جمالی گفت: با ادامه یافتن طرح های عملیاتی پایگاه دریابانی کیش در راستای مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی حین کنترل نوار مرزی به پنج فروند شناور صیادی که در حال گذر به سمت مرز بودند، مشکوک شدند.

  وی افزود: مأموران دریابانی در بازرسی از این شناورها موفق به کشف 73 هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری 25 خدمه و اعزام آنان به دستگاه قضائی شدند.

  سرهنگ جمالی تاکید کرد: در واقع قاچاقچیان، سوختی که با زحمت فراوان در داخل کشور تولید می شود را با هدف درآمد نامشروع و سودجویی بیشتر به آن سوی مرزهای آبی قاچاق می کنند.

  این مقام انتظامی همچنین از کشف و ضبط محموله کالای قاچاق میلیاردی در کیش خبر داد و افزود: دو فروند شناور که قصد خارج کردن تمرهندی به صورت قاچاق را داشتند با هوشیاری ماموران پایگاه دریابانی توقیف و در این راستا 41 نفر قاچاقچی نیز دستگیر شدند و برابر برآورد انجام شده ارزش ریالی این کالای قاچاق بیش از 9 میلیارد بوده است.

  فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با تأکید بر اجرای مستمر طرح های پاکسازی نقاط آلوده در جهت مبارزه با قاچاقچیان سوخت و کالا، تصریح کرد: یکی از رسالت های نیروی انتظامی برقراری نظم و امنیت عمومی است و دریابانان پایگاه دریابانی کیش با تمام توان و اقتداربا افرادی که بخواهند منابع و منافع ملی را به تاراج ببرند قاطعانه برخورد می کند .

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی