اخبار اقتصادی
 • صدور شناسنامه فنی و ملکی برای ساختمان‌های بالای ۱۵۰۰ متر اجباری است

  رییس سازمان نظام مهندسی استان تهران:

  رییس سازمان نظام مهندسی استان تهران گفت: صدور شناسنامه فنی و ملکی برای ساختمانهای بالای 1500 متر الزامی و کمتر از این متراژ اختیاری است.

  رییس سازمان نظام مهندسی استان تهران گفت: صدور شناسنامه فنی و ملکی برای ساختمانهای بالای 1500 متر الزامی و کمتر از این متراژ اختیاری است.

  به گزارش خبرنگار ایلنا، سعید علیرضا میرجعفری در مراسم اصلاح تفاهم نامه همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با انجمن مدیریت پروژه با بیان اینکه این تفاهمنامه گامی در راستای ارتقاء مدیریت پروژه و ارتقاء سازمان مهندسی است گفت: گام اصلی در این تفاهمنامه ارتقای آموزشی هر دو طرف است و از این پس بین دو نهاد و فعال صنفی در راستای افزایش سطح مباحث آموزشی و مباحث علمی گامی روبه جلو برداشته می‌شود.

  وی با تاکید بر اینکه نبود مدیریت پروژه ضعف بزرگی برای اجرای انواع پروژه های عمرانی است گفت: در نظر داریم مسابقاتی برگزار کنیم تا پروژه شاخص شهری از لحاظ رعایت نظام مدیریت پروژه انتخاب شود .

  رییس سازمان نظام مهندسی استان تهران با بیان اینکه این سازمان دارای 123 هزار عضو است گفت: از جمله دستآوردهای فعالیت سازمان نظام مهندسی صدور شناسنامه فنی و ملکی است که این شناسنامه هویت ساختمان و نظام مهندسی محسوب می شود که صدور آن نتیجه حضور مجریان ذیصلاح در بخش‌های ساخت و ساز است.

  میرجعفری ادامه داد: صدور شناسنامه فنی و ملکی باعث افزایش کیفیت ساخت و ساز می‌شود وامروز شاهد آن هستیم که یکی از ملاک های برتری ساختمان ها نسبت به یکدیگر همین شناسنامه فنی و ملکی است در قیمت و کیفیت ساختمان ها بسیار موثر است.

  رییس سازمان نظام مهندسی استان تهران گفت: صدور شناسنامه فنی و ملکی برای ساختمانهای بالای 1500 متر الزامی و کمتر از این متراژ اختیاری است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی