اخبار طلا و سکه
 • پیش بینی قیمت طلا در اولین هفته معاملات / توافق تنها شرط کاهش دوباره قیمت ها

  اقتصادآنلاین فاطمه اکبرخانی؛ ابراهیم محمدولی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به ثبات قیمت طلا و سکه اظهار کرد: باتوجه به تعطیلی بازارهای جهانی و ثبات ارزش اونس، و همچنین عدم تغییر نرخ ارز قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته نوسان چندانی نداشته است.

  او ادامه داد: ضمن اینکه بازار پس از یک ماه تعطیلی از روز گذشته شروع به کار کرده و فعلا معامله‌ای انجام نمی‌شود، البته مبهم بودن شرایط سیاسی تاثیر بیشتری بر افت تقاضا گذاشته چراکه باتوجه به مشخص نشدن نتیجه برجام، کمتر کسی سراغ خرید و فروش طلا و سکه می‌رود.

  به گفته رییس اتحادیه طلا، هفته گذشته همزمان با کاهش چشمگیر قیمت‌ها میزان فروشندگان طلا و سکه هم زیاد شده بود و همین موضوع روند نزولی را تشدید کرده بود اما با تغییر جهت بازار مجددا مردم عقب‌نشینی کرده‌اند.

  محمدولی درباره آینده بازار تاکید کرد: فعلا قیمت طلا و سکه منطقی است و به نظر نمی‌رسد درصورت عدم تغییر شرایط سیاسی و اقتصادی، بازار طلا و ارز تغییر مسیر دهند اما چنانچه اتفاق خاصی مثل توافق بر سر برجام رخ دهد مجددا کاهش قیمت‌ها را شاهد خواهیم بود.

  سکه امامی ۱۰۰هزار تومان گران و طرح قدیم ارزان شد

  این فعال صنف طلا با تشریح قیمت‌های امروز بیان کرد: سکه امامی امروز ۱۰۰هزار تومان گران و سکه طرح قدیم همین مقدار ارزان شده و به ترتیب قیمت آن‌ها به ۹میلیون و ۶۰۰هزار و ۹میلیون و ۲۰۰هزار تومان رسیده است.

  رییس اتحادیه طلا اضافه کرد: امروز بهای نیم سکه به پنج میلیون و ۳۰۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۳۵۰هزار و سکه یک گرمی به دو میلیون تومان افزایش یافت؛ همچنین قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار در بازار امروز چهار میلیون و ۵۵هزار و طلای ۱۸عیار هم گرمی ۹۳۶هزار تومان است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی