اخبار اقتصادی
 • « دیجی کیا »؛ انقلابی برای کسب و کارهای خرد

  با «دیجی کیا» می توانید در دوران کرونا کسب و کارتان را حرفه ای مدیریت کنید.

  با «دیجی کیا» می توانید در دوران کرونا کسب و کارتان را حرفه ای مدیریت کنید.

  به گزارش ایلنا،در حالی که کرونا از سال 2020 جهان را در همه بخش ها متحول کرد، همه صاحبان کسب و کار تحت تاثیر کووید 19 تحت تاثیر شوک ناشی از آن در شرایط خاصی قرار گرفتند. 

  در حالی که هنوز جهان با کرونا دست و پنجه نمر می کند، پذیرش این شرایط  و تلاش برای مدیریت آن و البته کاهش آسیب های ناشی از این ویروس در نتیجه یک آموزش و برنامه ریزی درست قابل انجام است.

  «دیجی کیا» در سال 2021 راه خود را در فضای آنلاین گشود تا بتواند کسب و کارهای خرد را از طریق ایجاد سیستم های مدیریت کیفیت ایزو 9001 ، به همراه بازاریابی در فضای مجازی و بازارهای جهانی یاری کند.

  گفتنی است، کسبه و تجار محترم مشکل کسب و کار خود را با «دیجی کیا» از طریق ایجاد سیستم های مدیریت کیفیت ایزو 9001 ، به همراه بازاریابی در فضای مجازی و بازارهای جهانی 

  همچنین، برای تجارت خانه ها و کسبه خرد در اسرع وقت برای اولین بار توسط گروه «ایزوکیا» و «دیجی کیا» راه کاشه آسیب های کرونا هموار می شود. 

  دیجیتال مارکتینک، ساخت سایت، ایجاد اپلیکیشن،سایت های فروشگاهی و تبلیغ در اینستاگرام و ایجاد پیج به همراه پشتیبانی و سئوس و همچنین ساخت لوگو و ایجاد برند،کلاس های بهره وریو در نهایت پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت در راستای کنترل و افزایش بهره وری خدماتی است که صاحبان کسب و کار خرد در دوران کرونا می توانند از «دیجی کیا» دریافت کنند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و ورود به باشگاه مشتریان دیجی کیا به سایت digikia.net  مراجعه کنید

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی