اخبار بانک و بیمه
 • ارزش سهام بیمه پاسارگاد 14 درصد ارتقا یافت

  شرکت بیمه پاسارگاد در جریان معاملات فروردین ماه امسال بازار سرمایه با وجود حاکمیت روند نزولی بر کلیت این بازار، با اعطای بازدهی قابل قبول ۱۴ درصدی ماه پر سودی را برای آن ها رقم زده است

  به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، بر اساس این گزارش، ارزش هر سهم شرکت بیمه پاسارگاد طی معاملات ماه گذشته بازار سرمایه از قیمت ۷۷ هزار و ۳۹۲ به ۸۸ هزار و ۱۴۹ ریال رسیده است.

  علاوه بر این، بیش از ۸۹۸ هزار و ۵۸۷ سهم شرکت به ارزش ۷۳ هزار و ۷۱۶میلیارد ریال در اولین روز معاملاتی بورس طی فروردین ماه امسال میان معامله گران داد و ستد شده است و در آخرین روز معاملاتی ماه مذکور معامله بیش از یک میلیون سهم “بپاس” ارزشی به مبلغ ۸۸ هزار و ۲۷۵ میلیارد ریال را در این بازار رقم زده است.

   

  ارزش سهام بیمه پاسارگاد 14 درصد ارتقا یافت

  عملکرد یک ماهه منتهی به ۱۴۰۰.۰۱.۳۱

  بررسی گزارش فعالیت فروردین ماه سال جاری شرکت بیمه پاسارگاد و مقایسه آن با دوره مشابه سال قبل از رشد ۷۹ درصدی صدور حق بیمه در این مجموعه حکایت دارد. مبلغ حق بیمه در دوره مورد بررسی از دو هزار و ۲۷۵ میلیارد ریال به حدود چهار هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.

  گفتنی است، این مجموعه طی ماه گذشته مبلغ ۶۱۱ میلیارد و ۲۵۷ میلیون ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخته است.


  ارزش سهام بیمه پاسارگاد 14 درصد ارتقا یافت

   

  در پایان این گزارش می افزاید، بیشترین مبلغ صدور حق بیمه و نیز خسارت پرداختی در اولین ماه از فعالیت سال جاری شرکت بیمه پاسارگاد به رشته بیمه ای زندگی اندوخته دار تعلق دارد. آنچنان که، بالغ بر دو هزار و ۳۳۲ میلیارد ریال حق بیمه در این رشته صادر شده و خسارت پرداختی آن مبلغ ۲۱۰ میلیارد و ۳۴۷ میلیون ریال می باشد.

  ارزش سهام بیمه پاسارگاد 14 درصد ارتقا یافتقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی