اخبار اقتصادی
 • تمام تلاش خود را برای تقویت و افزایش تولید داخل بکار خواهیم گرفت

  وزیر صنعت، معدن و تجارت:

  ایسنا/تهران وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تمام تلاش خود را برای تقویت و افزایش تولید داخل به کار خواهیم گرفت.

  علیرضا رزم حسینی بعد از ظهر شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در حاشیه سفر یک روزه به شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا که به منظور بهره برداری و بازدید از چند طرح صنعتی و دیدار با تولیدکنندگان در شهرک صنعتی قرچک حضور پیدا کرده بود، در جمع خبرنگاران در  خصوص تولید انواع پارچه‌های مبلی اظهار کرد: کارخانه‌های کشور نیاز داخلی را تأمین می‌کنند.

  رزم حسینی با بیان اینکه وزارت صمت با توجه به تعادل بازار، تقویت تولید داخل را دنبال می‌کند، گفت: برنامه‌های وزارت نیز نیز بر همین اساس خواهد بود.

  وی، تقویت توان و تولید داخل و عرضه مناسب در بازار را از اولویت‌های وزارت صمت دانست و گفت: سال گذشته از لحاظ تولید داخل وضعیت مناسبی داشته ایم که این موفقیت علیرغم همه تحریم‌ها و همچنین شیوع ویروس کرونا بوده است.

  وزیر صمت با اشاره به نامگذاری امسال به سال تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زدایی از سوی مقام معظم رهبری  تصریح کرد: امسال نیز با ارائه بسته پیشنهادی، تمام تلاش خود را برای تقویت و افزایش تولید داخل به کار خواهیم گرفت.

  گفتنی است که وزیر صنعت، معدن و تجارت، خط تولید پارچه‌های حلقوی بافت با عرض ۳ متر را به عنوان یک طرح توسعه‌ای، مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد و عملیات اجرایی فاز دوم این کارخانه را به صورت رسمی آغاز کرد.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی