اخبار خودرو
 • کلاس های پولیش و سرامیک خودرو در گنجی پخش

  این روزها یکی از مشاغل موفق و پر درآمد، رشته تخصصی دیتیلینگ خودرو می‌باشد؛ زیرا جلوه ظاهری خودرو بسیار حائز اهمیت است. مراقبت و نگهداری از خودرو فقط شامل بخش مکانیکی آن نمی‌شود، بلکه از سایر بخش‌های آن نیز باید مراقبت نمود. بدنه و داخل کابین ماشین در اثر استهلاک و عوامل محیطی همواره در معرض آسیب دیدن می‌باشد.

  به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فروشگاه گنجی، در گذشته صاحبان خودرو برای تمیزی کردن ماشین، اغلب به کارواش مراجعه می‌کردند و یا خودشان اینکار را انجام می‌دادند؛ اما فقط تمیز کردن در زیبایی و سلامت آن موثر و کافی نبود. به همین دلیل، با ظهور صنعت دیتیلینگ و لوازم Car care، همه به استفاده از خدمات دیتیلینگ روی آوردند. اما به دلیل تخصصی بودن دیتیلینگ و نیاز به تجربه و مواد مخصوص، این کار توسط خود شخص و افراد آماتور قابل اجرا نبود. از این رو، صاحبان خودرو همواره به دنبال دیتیلر حرفه‌ای و دیتیلرها نیز به دنبال مرکز آموزش تخصصی دیتیلینگ حرفه‌ای می‌باشند.

   یک مرکز آموزش دیتیلینگ، باید دانشجو را با تمامی مباحث رنگ بدنه، مواد و پد و دستگاه پولیش، پروسه پولیشکاری، پوشش‌های محافظ از قبیل نانو سرامیک، سرامیک واکس، سیلنت، واکس و ... ، صفرشویی موتور و داخل کابین ماشین، شستشوی خودرو و انواع تجهیزات آن و ... آشنا کند و بصورت عملی نحوه اجرا و کارکرد آنها را آموزش دهد. کوچک‌ترین اشتباه در پروسه دیتیلینگ می‌تواند خسارت جبران ناپذیری وارد کند، زیرا دیتیلینگ مستقیما با ظاهر خودرو سر و کار دارد. در واقع آموزش دیتیلینگ، آموزش جامع و تخصصی احیا، بازسازی، مراقبت و نگهداری از داخل (Interior Detailing) و خارج خودرو (Exterior Detailing) می‌باشد و به تمام جزئیات خودرو از رنگ بدنه تا رینگ و داشبورد و ... می‌پردازد. در گذشته فقط مراجعه منظم به تعمیرگاه اهمیت داشت، اما با افزایش قیمت ماشین و قطعات آن، دیگر مراجعه به مرکز دیتیلینگ با دیتلرهای باتجربه و متخصص اهمیت بسزایی دارد.

   اگر شما هم می‌خواهید در زمینه ارائه خدمات دیتیلینگ، کسب و کار خود را آغاز نمایید و به سرعت حرفه‌ای شده و مشتری جذب نمایید؛ پیشنهاد می‌کنیم که در دوره تخصصی آموزش دیتیلینگ شرکت گنجی پخش شرکت نمایید. شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های VIP گنجی پخش، این حرفه را بصورت تئوری و عملی زیر نظر بهترین کارشناسان دیتیلینگ آموزش ببینید و با بهترین مواد و تجهیزات کاربردی برای شروع این کار آشنا شوید. در پایان این دوره مدرک بین المللی معتبر به شما ارائه می‌شود. شرکت گنجی پخش در تمام مراحل از آموزش تا پشتیبانی و تهیه مواد و تجهیزات همراه شما خواهد بود. با شرکت در این دوره تخصصی به شما تمامی مباحث Exterior Detailing شامل مراحل تمیز کردن، پاکسازی و پولیش بدنه خودرو و اجرای پوشش محافظ، موتورشویی، پولیش چراغ خودرو آموزش داده می‌شود. علاوه بر آن، مبحث Interior Cleaning شامل صفرشویی و اجرای پوشش محافظ سقف، صندلی، کف، صندوق عقب، شیشه،داشبورد، سطوح پلاستیکی و چرمی و ... را نیز فرا می‌گیرید.

   یکی دیگر از نکات مهم برای حرفه‌ای شدن در این عرصه، طراحی صحیح محل ارائه خدمات می‌باشد. هرچقدر هم که شما حرفه‌ای باشید، ولی اگر از نحوه چیدمان نور و چراغ دیتیلینگ، تجهیزات، سیستم تهویه و ... آشنا نباشید، ممکن است در کار خود اشتباه نمایید. گنجی پخش شما در این مسیر راهنمایی و مشاوره می‌نماید.

   از آنجایی که شرکت گنجی مرکز پخش لوازم تخصصی لاین خوردو می‌باشد، شما می‌توانید تفاوت استفاده از کالاهای برندهای مختلف و میزان تاثیر گذاری آنها را بصورت عملی ببینید و کالاهای منتخب خود جهت شروع کسب و کار را با قیمت همکاری از ما دریافت نمایید.

  دوره‌های آموزش دیتیلینگ بصورت حضوری و خصوصی در مجموعه گنجی پخش برگزار شده و شامل 3 جلسه می‌باشد. بعد از این دوره حضوری، با پشتیبانی بصورت تلفنی شما را یاری می‌کنیم. شاید شما هم ساکن شهرستان هستید و نگران مکان اسکان خود می‌باشید. نگران نباشید! ما مکان اسکان برای تمام شرکت کننده‌ها از شهرستان‌ها را در نظر گرفته‌ایم. اگر می‌خواهید در این شغل، حرفه‌ای شوید، همین حالا با شماره تلفن‌های ما تماس گرفته و در دوره‌های VIP آموزشی دیتیلینگ گنجی پخش شرکت نمایید.

  انتهای رپرتاژ آگهیقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی