اخبار اقتصادی
 • گزارش مشاغل ماهانه آمریکا بسیار ناامیدکننده بود

  در ماه آوریل؛

  گزارش اشتغال ماه آوریل آمریکا که در روزهای اخیر گزارش مورد انتظار بسیاری از بازارهای مالی جهان بود، با ناامیدی بزرگی برای سرمایه‌گذاران همراه بود.

  به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، گزارش اشتغال ماه آوریل آمریکا که در روزهای اخیر گزارش مورد انتظار بسیاری از بازارهای مالی جهان بود، با ناامیدی بزرگی برای سرمایه‌گذاران همراه بود.

  در حالی که اقتصاددانان شرکت‌کننده در نظرسنجی داوجونز به اتفاق پیش‌بینی کرده بودند اقتصاد آمریکا در ماه آوریل بیش از ۱ میلیون شغل جدید در بخش غیرکشاورزی ایجاد کند و نرخ بیکاری این کشور به ۵.۸ درصد افت کند گزارش رسمی وزارت کار آمریکا که عصر امروز، جمعه، منتشر شد نشان داد تنها ۲۶۶ هزار شغل جدید غیر کشاورزی ایجاد شده و نرخ بیکاری به ۶.۱ درصد افزایش یافته است.

  این در حالی است که بسیاری از اقتصاددانان با توجه به نشانه‌هایی از بازگشت اقتصاد آمریکا انتظار داشتند حتی رقمی بسیار بالاتر از ۱ میلیون شغل جدید در این ماه اعلام شود.

  اما خبرهای بد دیگر برای اقتصاد آمریکا این بود که داده‌های ماه مارس هم اصلاح شد و حالا مشخص شد تعداد مشاغل جدید ایجاد شده در آن ماه ۹۱۶ هزار نفری که قبلاً اعلام شد نبوده و تنها ۷۷۰ هزار شغل ایجاد شده بوده است.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی