جهان
 • امام خمینی (ره) جایگاه فلسطین را در توحید مسلمانان می‌دانست

  مدیر شبکه فلسطین الیوم در تهران:

  مدیر شبکه فلسطین الیوم در تهران تأکید کرد که ما از امام خمینی به خاطر نامگذاری روز قدس بسیار سپاسگذاریم و می‌خواهیم فعالیت‌ها و راهپیمایی‌ها تبدیل به برنامه‌های عملی شود.

  به گزارش خبرگزاری مهر، «محمد اکرم العجوری» مدیر شبکه فلسطین الیوم در تهران در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس تأکید کرد که امام خمینی (ره) جایگاه فلسطین و قدس را در اسلام و توحید مسلمانان می‌دانست، لذا در اقدامی پسندیده آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامگذاری کرد و در وصیتنامه خود خطاب به ملت فلسطین و مسلمانان جهان گفت که فلسطین متعلق به مسلمانان است و دشمن اصلی امت، رژیم صهیونیستی است.

  العجوری افزود: «ما از امام خمینی به خاطر نامگذاری روز قدس بسیار سپاسگذاریم و می‌خواهیم فعالیت‌ها و راهپیمایی‌ها تبدیل به برنامه‌های عملی شود».

  وی افزود: «بار دیگر تأکید می‌کنیم که قضیه فلسطین قضیه مرکزی امت اسلامی به شمار می‌آید و مسلمان واقعی کسی است که این قضیه را قضیه نخست خود می‌داند».

  او در پایان این بیانیه نوشت: «ما راه محور مقاومت، راه شهدای فلسطین، راه حاج قاسم سلیمانی را ادامه می‌دهیم و آخرین سخنمان این است که فلسطین حق و مال ماست. اما النصر او الشهادة».قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی