اخبار اقتصادی
 • نوده فراهانی : تمدید تعطیلی اجباری گروه ‌های شغلی 3 و 4 تا 28 اردیبهشت / پلمپ 3 هفته ای در انتظار واحدهای صنفی متخلف

  رئیس اتاق اصناف تهران درباره محدودیت های ضد کرونایی در تهران گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته با استاندار تهران و ستاد ملی مدیریت کرونا در یک هفته اخیر، خوشبختانه در ستاد ملی فعالیت گروه های شغلی یک و دو از شنبه ۱۸ اردیبهشت مصوب شد.

  به گزارش خبرآنلاین، رئیس اتاق اصناف تهران اظهار کرد: بنابراین در شهر تهران گروه شغلی ۱ و ۲ می‌توانند هفته آینده با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت نمایند و گروه های شغلی ۳ و ۴ همچون هفته‌های گذشته تعطیل هستند و به هیچ وجه امکان فعالیت را ندارند.

  قاسم نوده فراهانی با بیان اینکه بازار بزرگ تهران و پاساژها از شنبه هفته آینده بازگشایی و مجاز به فعالیت خواهند بود، افزود: تمدید تعطیلی صنوف گروه های شغلی ۳ و ۴ از  شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه آغاز و تا جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

  فراهانی با اشاره به وضعیت سخت اقتصادی صنوف بیان کرد: با جلسات متعددی که با مسئولان مربوطه برگزار کردیم و بیان شرایط موجود و توانایی رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط اصناف، توانستیم آنها را نسبت به فعالیت اکثریت اصناف متقاعد کنیم.

  وی درباره رعایت پروتکل های بهداشتی در واحدهای صنفی گفت: دغدغه اصلی تمامی اصناف سلامت جامعه است و در این مرحله نیز با تشدید رعایت پروتکل های بهداشتی توسط واحدهای صنفی، هم رونق اقتصادی در صنوف ایجاد می‌شود و هم اصناف با تمام توان مسئولان را  در مدیریت بیماری کرونا همراهی خواهند کرد.

  رئیس اتاق اصناف تهران تاکید کرد: واحدهای بازرسی اتحادیه های صنفی و اتاق اصناف تهران نظارت مجدانه بر رعایت پروتکل های بهداشتی خواهند داشت و با متخلفین احتمالی شدیدا برخورد و به مدت ۳ هفته پلمب خواهند شد.

  223224قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی