اخبار طلا و سکه
 • روند صعودی در بازار طلا ادامه پیدا کرد

  با وجود کاهش قیمت طلا طی روز های ابتدایی هفته، از روز گذشته ما شاهد افزایش قیمت ها در بازار طلا بودیم که این روند صعودی امروز نیز ادامه یافت.

  روند صعودی در بازار طلا ادامه پیدا کرد


  با وجود کاهش قیمت طلا طی روز های ابتدایی هفته، از روز گذشته ما شاهد افزایش قیمت ها در بازار طلا بودیم که این روند صعودی امروز نیز ادامه یافت.

  با وجود حرکت صعودی امروز، قیمت طلا همچنان توانایی عبور از سطح 1797 دلار که بالا ترین قیمت طلا طی هفته های اخیر است را ندارد.

  طلا برای آنکه بتواند افزایش های بیشتری را از خود نشان دهد لازم است تا مقاومت خود در 1797 دلار را شکسته و وارد سطح 1800 دلار شود.

  مهم ترین عواملی که در حال حاضر بر روی قیمت طلا تاثیر گذار هستند نوسانات ارزش شاخص دلار و همچنین بازده خزانه داری ایالات متحده می باشد که دچار یک روند کاهشی شده اند.

  امروز در ایالات متحده آمریکا هیچ داده اقتصادی مهمی برای انتشار وجود نداشت در نتیجه طلا شرایط آرام تری را نسبت به روز های ابتدایی این هفته سپری کرد.

  با این وجود ما فردا شاهد داده های بسیار مهم اقتصادی مانند داده های مربوط به اشتغال هستیم که می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت طلا داشته باشد.

  انتظار می رود که تا پیش از انتشار این داده ها سرمایه گذاران دست به معاملات گسترده نزده و تحت این شرایط قیمت طلا در محدوده 1780 تا 1795 دلار باقی خواهد ماند.

  هم اکنون قیمت هر انس طلا 1792 دلار می باشد که از صبح امروز نوسانات بسیار زیادی را تجربه کرده است و نسبت به روز گذشتهدحدود 5 دلار رشد داشته است.

  در صورتی که طلا بتواند سطح 1800 دلار را به دست آورد می تواند تا محدوده 1814 و 1815 دلار رشد کند. در صورت رد شدن از این مانع طلا تا 1850 دلار نیز رشد خواهد کرد.

  کارشناسان معتقدند هدف صعودی قیمت طلا 1900 دلار خواهد بود و در صورتی که بتواند 1850 دلار رد کند به راحتی تا سطح 1874 دلار افزایش پیدا کرده و سپس به سمت 1900 دلار حرکت خواهد کرد.

  در شرایط نزولی اولین حمایت قیمت طلا در محدوده 1778 دلار خواهد بود. در صورتی که طلا به ریزش خود ادامه دهد انتظار می رود که در سطح 1770 دلار و سپس در سطح 1760 دلار پشتیبانی شود.

  طلاقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی